Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új ágykeretet szeretnék...

Új ágykeretet szeretnék venni, de elég nehezen tudok dönteni, hogy milyen legyen!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet amit kinéztem az tetszik, jó az ágyrácsa, nem az a vékony fenyőlapokból van, hanem sokkal vastagabb.

Az a baj, hogy nincs ágyneműtartója. futon lyra ágy, rottex gyártja ezeket.műbőrös, de azt mondják, hogy kiszakad meg kopik, ez igaz?


Amúgy vannak neten ilyen típus ágyakból sokkal olcsóbbért mint itthon, azt mondják , hogy a lengyelektől rendelt ágyak sokkal olcsóbbak mint a többi hasonló textilbőrös ágy. De miért? Van valakiknek tapasztalata ezekről?


Vagy van az az andré ágykeret fából van, nincs benne szövet, olcsóbb, meg van hozzá éjjeliszekrény, vastag ágyrács, csak azt nem tudom, hogy mennyire strapabíró. nem nyikorog nem esik szét ha a párunkkal hancúroznánk rajta. A végén csak egy deszka lap a lába.


Megveszem olcsóbbért és bele drágább vagy jobb minőségű matracot vehetek a megmaradó pénzből.


Matracnál is próbáltam sokfélét, gerincferdülésem van, lehet, hogy valami keményebb kellene, de ha olyat veszek és egy idő után meg a keménysége miatt elzsibbadva ébredek. 5 perc alatt nem lehet úgy kipróbálni, hogy eltudjam dönteni, hogy melyik a jó. mert a puhább is jónak tűnt. és a kemény is. elég jól megtartotta mind a kettő a gerincemet, de a rúgós kicsit puhának tűnt.


2016. okt. 12. 23:30
 1/1 anonim válasza:
Mostanság foglalkoztam az ágytémával. A keretet hegesztettem 50x30-as zártszelvényből, teljesen masszív. A kiválasztásnál nem árt egy kis techniakai tudás hogy hogy van összerakva, mert mindenből lehet erőset is gyöngét is, és minden cég arra törekszik, hogy minél többet kispóroljon belőle. Biztos lehet találni olcsón is erőset. A matraccal kipróbáltam egy rugósat, szerencsére visszacserélték így lett egy viszonylag jó, közepesen kemény, de azért besüpped, szóval azzal nem lőhetsz nagyon mellé. Lutri az egész amúgy teljesen, csak idővel derül ki hogy jó e amit választasz. Szóval arra jöttem rá, sok a kemény matrac, azok elég rizikósak. A másik a puha, az még roszabb mint a kemény, egy nap után megfájdult a derekam, szerencsére visszacseréltük. Bár az hogy rugós még nem feltétlen jelent rosszat szerintem, de ha gyöngék a rugók az használhatatlanul puha lesz, pont mint a felfújhatós ágyak.
2016. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!