Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit gondoltok a galéria...

Mit gondoltok a galéria ágyról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Viszonylag elég kicsi a szobám és a hely miatt szüleim kitalálták a galériás ágyat. A belmagasság 260cm én pedig 160cm vagyok ezért apum azt mondta ez jó lenne. Olyan lenne mint egy franciaágy, szóval végülis olyan mintha lenne egy franciaágyam csak nem a földön hanem felül. Fából lenne. Mit gondoltok erről? Nem tudom hogy döntsek tetszene e, nem lenne e kicsit gyerekes?!Nem ódivatú már ez a galéria dolog? Pasi szempontból milyen lenne..értitek... odafent, nem e szakadna le vagy nem e lenne hangos aktus közben?!

17/L



2016. okt. 24. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Szia,


én éveken át laktam egy lánnyal, akinek ilyen volt, igaz, ott fel tudtam állni fent (185 vagyok)


Szerintem nem gyerekes, és szerettem, mert jó kis kuckó volt, de igen :) sajnos az ilyen holmi hajlamosabb recsegésre, igaz mi nem a szülőkkel laktunk már, így senkit nem érdekelt.

Leszakadni nem kellene neki, ilyesmit érdemes akkorára méretezni, hogy 2db 100 kilós ember is gond nélkül ellehessen (a mienket az építő cementeszsákokal tesztelte, felpakolt kb 300kg egész éjszakára :))


Egyébként az Ikeában lehet kapni fémet.

2016. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
260-as belmagasság kicsit kicsi neki. Ott jó, ahol 4 meter körül van a belmagasság, akkor egy űlőgarnitúrát el lehet helyezni alatta, meg az ágy is kényelmes, normálisan fel lehet ülni, térdelni rajta. Nagyobb belmagasság kell neki, mint egy általános emeletes ágynak. Vásárlás előtt feltétlenül egyeztessétek a méreteket, az nem ok, ha csak laposkúszásban lehet elférni rajta.
2016. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A galériaágy szerintem tök jó, csak nem egy 260-as szobába.
2016. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, nyilván fekvőgaléria lesz így, fent nem tudtok majd felállni, de csomó cucc elfér alatta, tehát nyilván helytakarékos.
2016. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!