Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit gondoltok a fehér, fényes...

Mit gondoltok a fehér, fényes járólapról? Szép?

Figyelt kérdés
[link]
2016. márc. 25. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ezen meg az is latszik, ami le se esett... Irto gyorsan koszolodik.
2016. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
SZép, ha van hozzá kellö személyzet, aki kb fél óránként fényesre törli. Egyébként állandóan koszos hatása lesz.
2016. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Ha ilyent szeretnél, akkor jól döntöttél. A fene megette azt a lakást, ahol ezen látszik a kosz. ezt feltörölni nem nagy kunszt. Nálunk csak tíz négyzetméternyi ilyen fehér gyönyörűség van, de sosem koszos...na jó, szeretem törölgetni, mert nekem ez a rögeszmém..

..csak szólok, hogy az elkészítése nem olcsó, ha megtalálod az ilyenre szakosodott művész-burkolót.

minden nap gyönyörködöm benne.

persze én pasi vagyok, tehát hülye is.

2016. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Nagynénémnek pontosan ilyen van az étkező+ nappaliban. Nagyon szép volt egy ideig, de nagynéném már ezerszer megbánta.(pedig ő elég pedáns asszony, szereti a rendet) Mivel nagyon drága volt, így sajnálja felszedetni, így mindenhová futószőnyegeket, szőnyegeket rakott le. Ha valaki megy hozzá már az elején szól. "A szőnyegekre lépj, kedvesem!"

Én azóta nem akarok ilyet amióta látom nagynéném kínlódását vele..Pedig én is szeretek takarítani, de nem annyit mint amennyit a nagynéném szokott..

2016. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Az előző albérletünkben 4 évig ilyen volt, én nagyon szerettem. Igaz, mindenki ezzel jött, hogy ezt biztos mekkora nyűg takarítani, nekem nem volt az. A kutya miatt amúgy is kétnaponta porszívóztam és felmostam, de ezt egy robotporszívó segítségével heti egyre is le lehetne egyszerűsíteni. Viszont annyira gyönyörű, olyan elegáns, megéri.


(Aki erre a szépségre szőnyegeket tesz, hát... fura gusztusa van :/ )

2016. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

De amit linkeltél nem járólap. Ez egy laminált padló magasfényű fehér kivitelben.

Ha a járólap mellett döntesz: gyönyörű, ha nagy lapokat akarsz, akkor szuperegyenes aljzat kell hozzá és egy jó burkoló.

2016. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De az, ott vannak a kis fugák. De igen, nagy lapokat szeretnék. nem tudjátok mekkora a legkisebb fugavastagság, amivel lerakható egy ilyen lap?
2016. márc. 25. 19:03
 8/11 A kérdező kommentje:
+ szerintetek, hogy jobb lerakni: diagonálisan vagy rendesen egymás mellé?
2016. márc. 25. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez fózolt laminált parkett. (Nekem elhiheted, építész vagyok.)
2016. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még mindig nem járólap, a nútokat látod. A nevében is benne van, hogy laminált padló.

[link]

31*64,4 cm méretű, 8 mm vtg lapok, ez teljesen egyértelmű

Ha járólapban gondolkodsz, akkor lehet minimalizálni a fugavastagságot, de akkor egy nagyon pontos lapot kell venni. (nem barkácsáruház kategória)

(kivitelező vagyok)

2016. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!