Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tesco gazdaságos beltéri...

Tesco gazdaságos beltéri falfesték szemben más fajtákkal?

Figyelt kérdés

Rosszabb minőségű-e, mint másikak, ha igen, melyik fajtát ajánlanátok inkább?


Ha rosszabb, akkor annyiban rosszabb, hogy több réteget kell felvinni, vagy más hátránya van?


Lehet-e hozzákeverni színezőt, ha igen, akkor csak tesco gazdaságosat, vagy más fajtát is?


Nem kell betöltenie semmilyen speciális funkciót (penészgátló, stb.).


2010. máj. 3. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyél, a párom megőrült tőle, hogy 8 rétegben kellett festenie :D
2010. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg elég sz*r, de a semminél jobb.Én vettem már, és sajnos több réteget kellett fölvinni, amúgy meg egy idő múlva kezdett átlátszani az előző szín, ami alatta volt, és elég hamar szürkült is.


Színezőt csak óvatosan, akármilyen festéknél, csak a megadott arányban szabad, különben csíkos, és foltos lesz...a legjobb kikevertetni a színt.

2010. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is ilyennel festettük a koliszobát.

A két réteg bőven kevés volt :( Nem fed rendesen. Sztem inkább másikat vegyetek.

2010. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már én is vettem Tescoban festéket, de nem a gazdaságost, hanem egy másik fajtát, ami hasonló árban volt.

A Polifarbe nevű cég gyártja, de a pontos nevére már nem emlékszem. Kb. 1300-1400Ft volt tavaly a nagy, több mint 10 literes vödörnyi.

Teljesen meg voltam vele elégedve. Elég sűrű az állaga, és 2-3 rétegben tökéletesen fed és hófehér.

2010. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat mindenkinek.
2010. máj. 3. 20:27
 6/7 anonim válasza:
Tanuljatok meg festeni.én érdekes egyszer kentem le ilyen tescos festékkel semmi bajom vele.röktön takart,nem kell bele 50 liter víz és takarni fog.
2011. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
61%

Nem meg kell tanulni festeni,hanem lehet hogy a többiek igényesebbek mint te,ha neked 1 réteg is elég.

Egyébként hiába vesz az ember drága dulux,supralux stb.festéket,amire rá van írva,hogy 1 rétegben elég festeni,hülyeség!

Egy igényesebbek észreveszik,hogy felhős a festés,hiába nem hígitod. Használtam én már sűrű ,csepegés mentes festéket pl. piros színben,aminek az alapja fehér falszín volt,és bezzeg kellett a 2 réteg!

Szóval ne gyere ezzel a hülye szöveggel,hogy a híg tescos festék neked 1 rétegben is tökéletesen fedett,max ha amúgy is fehér falra festetted. Ráadásul olyan híg,hogy ha plafont festesz,akkor a k.rva élet is festékpermetes. lesz,annyira fröcsköl!!!

2012. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!