Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sötétítő függönyt a fehér...

Sötétítő függönyt a fehér függöny elé vagy mögé teszitek?

Figyelt kérdés
Ki miért csinálja úgy, ahogy?
2010. máj. 3. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

én mögé, az utca felé. Színével a szoba felé.

Azért, mert a csipkefüggöny egyébként nem látszana a szobából, + gyűrődne.

2010. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

a fehér elé.

Mert nem néz ki jól, ha a sötétíőfüggőny előtt van a fehér. Ha más sötétítő, akkor legyen csak az.


Ha meg elhúzod a sötétítőt, akkor úgy sem látszik nagyon h a fehér előtt v után van-e:)


Na ezt jól megmondtam, remélem érthető :)

2010. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szoba felől, a fehérfüggöny pedig az utca felől van. Így a logikus is,mert nappal nem húzom be a sötétítőt,és csak a fehérfügöny van az ablak előtt. Fordítva elég macerás a sötétítőt félrehúzni.
2010. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is úgy csinálom, mint az utolsó két válaszadó, ugyanazon okok miatt + szerintem egy szép sötétítőfüggöny dekoráció is, hangulatossá teszi a lakást.

Anyósoméknál láttam először -lassan 6 éve és azóta sem sehol máshol- az utca felöli sötétítőt és nem nagyon tudtam felfogni, hogy ez miért jó. Tőle meg nem lehet ilyet kérdezni, mert elég sértődős fajta, minden úgy tökéletes, ahogy ő csinálja...:S Szóval nekem nagyon furcsa volt, és kicsit macerás a fehér függöny mögé nyúlva igazgatni esténként a sötétítőt. Mert hát ugye a fehéret nem mozgatod úgy egyébként, a másikat meg minden este... Kíváncsi voltam, hogy ez vmi egyedi dolog, vagy más is csinálja úgy, ahogy ő. De ezek szerint nincs vele egyedül.

2010. máj. 4. 06:53
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

A hivatalos sorrend a következő:

utca, ablak, átlátszó fehér függönz, sötétítő függöny, szoba.

Ez így praktikus is, mert a sötétítőt naponta rendszeresen ki-be húzzuk, míg a sima függönyt nem, ráadásul így a sima függöny szélét is eltakarja a sötétítő.

2010. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
a fehér elé
2010. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!