Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik ágyneműhuzat márkák...

Melyik ágyneműhuzat márkák "kompatibilisek" az IKEA paplan/párnáival?

Figyelt kérdés

A paplan 150x200cm a párna pedig 50x60cm. Főleg az utóbbi szokott gond lenni mert egy csomó huzatnál van egy bazinagy meg egy kispárna huzat.

Messze lakunk az IKEA-tól hogy csak úgy felugorjak oda és a mostani huzataik nem is tetszenek annyira, olyan sok szépet látok neten de a legtöbb köszönőviszonyban sincs az enyémekkel. Persze nem kell tökéletesen passzolnia, 10-15 centi eltérés még a párnánál is megoldható vagy ha olyan a minta elviszem nagymamámhoz, varrógéppel átrohan rajta és levágja a felesleget.

Nektek melyik márkák váltak be eddig?


2017. jan. 2. 03:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ikeás nem a mi mèreteinkhez kèszült....
2017. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem a "standard" itt kapható méret, azért kérdezem mi az ami legalább megközelíti, pl találtam már 50x70es párnahuzatot (a maradék 10 centi meg nem is látszik kb) csak ahol láttam ott 17 ezertől kezdődtek szóval nem az én világom, azért kérdezem ha esetleg valaki tud hasonló méretű huzatot elérhető áron.
2017. jan. 2. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgyis van varrógép, akkor a legegyszerűbb lenne anyagot venni és házilag megvarrni pár garnitúrát, hogy egy ideig ne legyen rá gond.
2017. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!