Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb jyskes...

Melyik a legjobb jyskes paplan? érdemes külön téli és nyári paplant is venni?

Figyelt kérdés
Http://jysk.hu/haloszoba/paplanok/polieszter-toltet/plus/paplan-1100-g-kr-tronfjellet-135x200 ez jó?

2016. ápr. 11. 09:29
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem ez bevált. Szétgombolható két "nyárira", együtt a kettő meg olyan, mintha az anyaméhben lennél. És akciózni is szokták, én anno 6500 forintért vettem.


[link]

2016. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,nagyon elnyerte a tetszésem :)
2016. ápr. 11. 11:58
 3/5 A kérdező kommentje:
párnát is tudnál hozzá ajánlani?
2016. ápr. 12. 09:57
 4/5 anonim válasza:
100%

A párna már fogósabb! :)

Kissé háklis vagyok ilyen téren. Hol a puhább, hol a keményebb jön be.

Van Wellpur memóriahabos nagypárnám (a konkrétat nem találtam meg a Jysk-en, de kb ilyen, csak egy picit nagyobb, és van benne egy "hűtött réteg")

[link]


A másik pedig egy teljesen sima, alappárna. Poliészter töltettel. Kb. 5-6 éves és már kicsit kezd összeállni benne a cucc. De legalább nem volt drága.


A memóriahabos tényleg nem változott semmit, pedig az is vagy 4-5 éves. Szerintem érdemes párnából többfélét venni, mert nem mindig ugyanazt igényli az ember, de lehet, hogy csak én vagyok így ezzel.

Ha most kellene vennem, lehet hogy a paplanhoz való párnát venném. Magas a töltet, tehát nem az a túl puha verzió lehet.

[link]

2016. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. ápr. 12. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!