Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti szerettek fotelben ücsörögni?

Ignis Subdialis kérdése:

Ti szerettek fotelben ücsörögni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen fotelt részesítetek előnyben és milyen napszakokban mire használjátok, milyen pózban szerettek ülni benne?(Az a teóriám, hogy a fotel egy idejétmúlt dolog, sok helyet foglal és olykor kényelmetlen is, de lehet, hogy tévedek, s a fotel még mindig népszerű és jó választás.)

2017. jan. 16. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné. Csak úgy, natúrban ücsörögni nem szeretek, ha meg van valami elfoglaltság is az ücsörgésen kívül (pl. olvasás, internetezés), akkor meg tökmindegy hol ücsörgök, csak ne legyen kényelmetlen. Megteszi egy karosszék, egy pad vagy hinta is, nem ragaszkodom a fotelhez.
2017. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

XXL fotelem van, imádom. tv-zni, kávézni/teázni, könyvet olvasni, tabletezni/telefonozni/laptopozni szoktam benne.

Sokkal kényelmesebb mint a kanapé mert úgy jól bele lehet süppedni :)

2017. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Un. füles fotelem van a nappaliban. Leginkább csak simán ülni szeretek benne, este és közben nézni a tévét, olvasgatni vagy netezni valami kütyün.
2018. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy amelyik kényelmes(nek tűnik), az sok helyet foglal, és baromi nehéz arrébb tenni. Amelyiket meg arrébb lehet tenni könnyen (ami nekem szempont), az nem (tűnik) olyan kényelmes(nek)... Két olyan fotelem van, amiket örököltem, az egyik ilyen, a másik olyan, és hát végülis elvagyok velük, de ha nem lenne egy sem, akkor se biztos, hogy be akarnék ruházni rá - a fentiek miatt.
2018. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
De jó kérdés! Olyan, mintha megkérdeznénk, szereted-e a jó meleg kakaót vagy szereted-e a kellemes beszélgetéseket. Jó a fotel, miben mit szeret az ember. Filmet nézni nem szabad túl kényelmes fotelben, ami esetleg süppedősebb is, mert elalszunk. Azt én kifejezetten egy kicsi babzsákban szeretem, mert egész kicsit tartani kell magam. Olvasás ugyanez. Egy beszélgetéshez viszont jó belesüppedni valami óriásfotelbe :)
2020. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, én például nem szeretem a jó meleg kakaót, mert nagyon fáj tőle a hasam, és a foteleket sem szeretem, mert számomra általában nem kényelmesek, ellenben nagyok, esetlenek és nehéz őket mozgatni. Egyedül a babzsákfotel a barátom!
2020. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogos, még a kakaót se szereti mindenki (hasa) :)
2020. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!