Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mosogatógép vásárlás előtt...

Mosogatógép vásárlás előtt állok.9 terítékesbe befér egy tepsi?

Figyelt kérdés
Sosem volt még mosogatógépünk. Hàrmónkra biztos elég lenne a kicsi, csak ezzel a tepsi mosogatàssal dilemmàzok.

2017. jan. 21. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ..nem csak 1 méretbe vannak a tepsik. Nekünk van a nagyon picitől kezdve az éppen befér a sütőbe méretig. A 12 személyesbe a legnagyobb befér fölülre,de oda akkor mást már nem teszünk (én inkább kézzel elmosom és akkor nem foglal egy csomó helyet a gépbe)
2017. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
terítékes és személyes
2017. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Mérd le a tepsi méreteit, aztán menj el egy nagy mosogatógép kínálattal rendelkező helyre és méricskélj. Talán egyszerűbb lenne a választás, ha a tepsi méretét idomítanád a mosogatógéphez, azaz egy beleférő tepsit vennél.
2017. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, anyósom is ezzel jön, hogy "neki nem kellene mosogatógép, mert nem fér bele a tepsi". Mondtam neki, hogy azt továbbra is el lehet mosni kézzel, a rengeteg tányért, poharat, evőeszközt meg be lehet dobni a gépbe. "Akkor nincs semmi értelme, mert ha már a tepsit mosogatni kell, akkor a többi sem tart sokáig."

Ok.

2017. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Természetesen a legnagyobb tepsire gondoltam, de való igaz, hogy azt hasznàlom a legritkàbban. Akkor is sütőpapírral, igazân nincs is mit mosogatni rajta. A kisebb tepsikbe sülnek a ragacsos cuccok, az pedig be fog férni. Felnyitottàtok a szemem. :)
2017. jan. 21. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nézd, mosogatógéppel borzasztóan megkönnyíted az életedet. De nem fogod elhagyni a kézi mosogatást. A gép nem csodaeszköz, nem tud mindent elmosni. :) Én férfi létemre a reggeli kávésbögrémet is elöblítem fél perc alatt, nem dobom be a gépbe, hogy délutánra beleszáradjon.
2017. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon jól válaszolta 6 os .Mosogatni bizony továbbra is kell majd .A márkás drága poharakat,nem is szabad gépbe rakni,mert pár mosogatás után karcosak ,homályosak lesznek .

Mielőtt a gépbe rakod a mosogatni valókat,az ételmaradékot távolítsad el róluk .A mosogatógép nem konyha malac .

Ezzel a gép hatékonyságát fogod növelni .A gép szűrői nem tömődnek el ,nem lesz szagos a gép.Inkább inditsad 2 x,mint zsúfolt legyen,aztán lehet újból inditani .

A mosogató szert,a program idejéhez kell választani,mert a tabletták el sem olvadnak teljesen ,és már le járta program .Ezért lehet venni mosogató port is .A DM ben kíváló van . Lehet hogy még 12 teritékesre is bíztatnak,de hasznosabb 9 es,mert a 12 be sok mosogatni való fér,nem is telik meg 1 nap,így meg nagyon gazdaságtalan üzemeltetni .

2017. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!