Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A barátnőmmel szeretnénk...

Galyós Berec kérdése:

A barátnőmmel szeretnénk venni egy fotelt de ő inkább kanapét szeretne de az csak keresztben férne el a szobában de nem hiszi el nekem megmértem szalaggal is és tuti nem de azt mondja majd összenyomjuk kicsit?

Figyelt kérdés
a szobánk keresztbe 700cm és a kanapé pedig 400 mit tegyek

2017. febr. 5. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
?????????? 7 méteres a szoba keresztben, de a 4 méteres kanapé nem férne el? Mi bajod?
2017. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy az oktatas oda jutott, hogy 2 felnott ember nem tudja egyertelmuen eldonteni, hogy egy kanape befer a szobaba vagy sem. Az meg rosszabb, ha te lemerted, latod hogy nem fer be, de nem tudod ezt a masiknak ugy elmagyarazni hogy megertse.


Fogod a meroszalagot, kiszamolod a 400 centit vagy mennyit, az egyik veget te fogod, a masikat baratnod es beillesztitek oda, ahova a kanapet szeretnetek tenni.

2017. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kmpromisszum? Mondjuk kisebb kanapé? A 400 cm hosszú kanapé (ha jól értem az írásodat) az óriási....minek akkora???
2017. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!