Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek ide, hogy lehetne...

Szerintetek ide, hogy lehetne karnist feltenni? Milyet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A problémám az, hogy már rögtön a "falból" indul az ajtó, nincs hely "klasszikus" karnisra így szerintem (pl. [link]

A helyiségben (konyha-étkező-nappali) több ablak, ajtó is van, jó lenne egyformát, de én eredetileg ilyen hagyományos karnist szerettem volna.


Milyen megoldást lehetne ide szerintetek?



2017. febr. 18. 16:08
 1/9 A kérdező kommentje:
2017. febr. 18. 16:08
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Ez a hagyományos, u.n. "fa-előlapos" függönykarnis. Ezt nem közvetlenül az ajtó-ablak tokra, hanem a felette levő falsíkra szerelném, és akkor mindenütt lehetne egyformát.

Már azért is, mert akkor ez takarja a függöny csipeszeket, karikákat, és ha még ráadásul 2 sines, akkor a csipkefüggönyt és a sötétítőt is fel tudod rá tenni.

2017. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rakasd a plafonra függönyrögzítést.
2017. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha azért akarnál függönyt feltenni, hogy ne lássanak be, akkor kézenfekvőbb az üveg befóliázása olyan fóliával, amin ki lehet látni, de kívülről tükröződik és nem lehet belátni. Egyébként bármilyen függönyt teszel ide az ajtó nyitását/zárását mindenképpen akadályozza, sőt az enyhe léghuzat is belengeti majd. Közbenső megoldás, ha öntapadós vitrázst teszel fel az ajtóra.
2017. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha két részes függönyben gondolkodunk, A másik garnistartót kzépre helyezném, mert az meg bírja tartani a két függönyt.
2017. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rakass naphálót.
2017. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Végül is a vitrázs mellett döntöttünk, pl.: [link]

A függönyhöz ragaszkodom. :) Egyéb megoldások nem jönnek be, be ott nem látna senki, mert a hátsó udvarunkra néz.

2017. febr. 23. 08:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes választás! Erre szoktam mondani:

"mennyi ész, és mind a másé!" :))

2017. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a tetőtéri ablaknál oldottam meg így, bár van árnyékoló, de nappal belátni (hegyoldal, a felettünk levő ház tetőteréből).
2017. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!