Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tescós felfújható kétszemélyes...

Szabóné T.Bea kérdése:

Tescós felfújható kétszemélyes vendégágyat vettünk 12 ezer valamennyiért. Stabil, jó csak egy baja van. Őrülten nyikorog. Van valakinek ötlete, mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A francokat jók azok. Igen, kényelmes félórát, de ha egy éjszakát kell rajta eltölteni akkor katasztrófa és ez az összes felfújható vendég ágyra igaz. Szerencsére én mielőtt vettem volna ki tudtam próbálni ismerősét és így nem vettem. Habár a kölcsönadás előtt nem mondta, de az ismerősömnek mondtam, hogy milyen gáz már, akkor ismerte be hogy szerinte is használhatatlan. Múlt nyáron egy vendégségbe kellett volna ilyenen aludnom, de 1 óra után feladtam és inkább a padlón aludtam, alattam a paplannal. Ha nem utálod a vendéged, akkor nem erőltetted senkinek se azt.
2017. ápr. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

1# ebben nincs igazad, azért mert 1et kipróbáltál, légyszíves ne általánosíts, hogy az összes szar... am tény, hogy nem a tesconál kezdődik a minőség.

Én itt New Yorkban már 3 éve felfujható ágyon alszom, csak ez nem 10 hanem 300dollár volt... most hirtelen a márkáját meg nem mondom, de még az otthoni cardo matracom sem volt ilyen kényelmes, és úgy tartja a nyomást, hogy bőven elég 2hetente 1*újra fújni.

2017. ápr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De nem az volt a kérdés, hogy kényelmes vagy sem. Hanem az, hogy nyikorog, mit tegyen a nyikorgás ellen.

Egy ismerősünknek is ez volt a baja. Ő a matrac alá vastag pokrócot tett. Azt mondta az segített.

2017. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
A gagyin sokat nem lehet segíteni.
2017. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyszives ne altalanosits, mert a Jew York-i honfitarsunkat aki a gyakori kerdeseket latogatja, serti! Szerinte Minden ember egyforma es egyforma jogai vannak es mindenki szeret mindenkit es azert mert van egy rossz ( illetve az sem rossz hanem gyerekkoraban meg nem ertett es hatranyosan kezelt)ember, azert a tobbi nem az.

A felfujhato ágyakkal is igy van. Ha azt mondod, h mindegyik kenyelmetlen, akkor rasszista kirekeszto fasiszta vagy :) !!!



A kerdesre valaszolva: a vendegágy azert vendegágy, mert ideiglenes, szukség szülte, NEM kenyelmi eszkoz. A barataid hozzad es erted mennek oda es nem azt nezik h milyen az ágy.

Én amugy a sajat ágyamat vetem be nekik ha ott alszanak es en alszom kanapen v ilyen felfujhatos matracon. Nem szamit...

2017. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!