Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagy divatképet szeretnék...

Nagy divatképet szeretnék nyomtatni a falamra mutattok jó képeket? (részletek lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ilyesmi képeket közül szeretnék egyet 120 x 90 cm-ben kitenni a pink falamra. Tudnátok nekem ilyen képekről linkeket adni? Sokszor látom a magazonokban is (pl: Bravo Girl), hogy a csajos szobákban 1-2 ilyen kép van. Még nem találtam ilyen képek közül olyat, ami igazán tetszene és illene a szobámba. Nektek van ilyen a szobátokban? És akkor adnátok pár linket..stb-t ahol ilyen képeket találok? Vagy modelleket tudnátok mondani akiknek, vannak sexy,jó képei? (lány vagyok..szóval nem pucér és stb.. :DD ) Kösziiiii :)


2010. máj. 16. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy lehet ekkorát nyomtatni??:O
2010. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az első két kép az tök jó... a többi n em etszik annyira. amúgy énis szerettem volna iylet. de télleg hogy lehet akkorát nyomatatni? amúgy rákeresel a neten h gucci reklámfotók vagy reklámkampány és van egy nagycsomó kép
2010. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudtok ekkora méretű képet nyomtatni, hogy szépen egymás mellé tesztek több A4-es lapra nyomtatott darabot, mint az óriásplakátoknál.

Az A4-es lap 210x297 mm, ha pontosan vágták. Kell kersni egy nagyon nagy felbontású képet, aminek az aránya 120x90cm-nél 4:3. Ez a felbontás olyan 10000x10000 körüli/fölötti legyen legalább. Képszerkesztővel fel kell darabolni egyenlő részekre, amiknek az oldala arányos a 297x210mm-rel. Az elmentett darabokat wordbe, vagy egyéb szövegszerkesztőbe beillesztitek és felnagyítjátok/lekicsinyítitek, hogy pont akkora legyen, mint a lap, és mehet a nyomtatás.

2010. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Illetve úgy is lehet, hogy elmentek egy fénymásolóba, ahol van ekkora nyomtató, de az rohadt drága lesz, és 99%, hogy fekete-fehér...

Talán még fényképnek elő lehetne hivatni a darabolt képet, de szintén rohadt drágán, annál egy bolti plakát is olcsóbb.


3.

2010. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Éss valaki válaszolna a kérdésemre?:D

Mert azt én már megoldottam, hogy hogy fogom kinyomtatni...

Nekem nagy képekre lenne szükségem..vagyis képekre..amik szerintetek jól néznek ki..vagy weboldalakat modelleket is mondhattok akiknek vannak jó képei.. amiket aztán ki tudok nyomtatni nagyba a falra... Szóval valaki valamit tud?

2010. máj. 17. 14:41
 6/6 anonim válasza:
szija én már írtam h írd be a google-ba h gucci reklámkampány vagy akármiylen reklámkampány ...rengeteg képet kiad
2010. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!