Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az emberek miért nem vesznek...

Az emberek miért nem vesznek szinte soha piszoárt otthonra?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 15:05
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
#11, nem tudom, nálatok hogy van, de mi le szoktuk húzni a wc-t pisilás után is.
2017. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
10: Vannak olyan férfiak, akik a mosdóba pisilnek, mert nekik az ergonomikusabb. minden férfinak, aki a mosdót vagy a piszoárt választja a WC-kagyló helyett, annak jobb a piszoár. Elég sokan vannak.
2017. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 sadykowich válasza:
100%
Általában nincs hely, mert a xaráshoz úgyis kell WC és a piszoár már nem férne el.
2017. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 L1lla válasza:
64%

Kedves 11-es, igazad van, de nálunk otthon a fiúk is leülnek, és így nincs fröcsögés és nincs bűz.

Mivel többet vagyok itthon, többnyire én takarítok, hát megteszik ezt a szívességet a kedvemért.

Vagyis kezdetben volt szívesség, most már olyan szokás, ami teljesen természetes, mint ahogyan én lány létemre nem ülök rá nyilvános WC-re, hanem "állva" pisilek.

2017. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
91%
Nekem fejtsétek ki, kérlek ezt a fröcsögést, mert mi fiukul bizony állva pisilünk, és már nagyok vagyunk, mert tudunk is állva pisilni, vagyis nem fröcsögünk össze semmit. Ha neadj' Isten mégis jut, ahova nem kéne, szépen letöröljük. Nem értem, hol lehet a gond másoknál.
2017. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%
Ha állva hugyozol, ahogy beleér a budiba a pisid az szépen apró cseppekben kofröcsög onnan... a falra, a járólapra a szőnyegre... olyan kicsi cseppek, amit nem is látsz... csak nem mutat jól meg a szaga sem jó, mikor már 1 havi adag odaszáradt a falra...
2017. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb bizonyíték, ha van a wc közelében réz vízvezeték cső vagy küszöb, ha az zöld, na az a fröcsögő pisitől olyan.

És az én gyerekeim meg a férjem sem teszik meg azt a szívességet, hogy ülve pisiljenek... mert ők "férfiak" és a férfi állva hugyozik...

2017. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem akarok tudálékosnak tűnni, és offba se vinni a témát, de pisilni nem úgy kell, hogy telibe nyomod a vizet középen, mint sokan, hanem melléje, a falára pisilsz, minél kisebb beesési szögben, hogy onnan gellert kapva folyjon le, és akkor csak lefele verődik. Ráadásul így nem hallatszik kilóméterről, hogy épp pisilsz. Továbbá a rézcsövek amúgy is oxidálódnak olyan környezetben is, ahol nem pisil senki, csak párás a levegő mondjuk.
2017. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!