Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Heverő erkélyre?

Heverő erkélyre?

Figyelt kérdés
Egy csökött 2x1m-es panelproli erkélyre keresnék valami heverőfélét, kerti össuecsukhatő nyugszék valahogy nem jött be, nem érzem elég stabilnak, inkább valami matracféle kéne, csak háttámla is kell. Mit ajánlanátok?
2017. jún. 12. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
2,8 a szélessége nem?
2017. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2x1.3m pontosabban, de nyilván nem szeretném az egészet elfoglalni a heverővel.
2017. jún. 12. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fotelágy? Nézz a Vaterán vagy a Jófogáson!

Vagy gyerekheverőt, aminek vannak toldalékai, mert a felnőtt heverőkben találsz 80 cm széleset, de azok mind 2m hosszúak.

2017. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket találtam neked, nem rosszak, vannak egész olcsók is, ...de attól is függ, hogy hol laksz.


[link]


[link]


utóbbiak hosszabbíthatóak használatkor

2017. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Fotelágy.

De nem igazán értem...Hatalmas teraszunk van, kertes házban lakunk, de még így se jutna eszembe valami ágyat kirakni ide.Férjem azt hinné megzakkantam.

Laktam tömbházban, volt erkélyem is, bőven elég volt egy asztal két székkel.De te tudod persze mire vágysz.

Én elfekszek a függőágyba, vagy a medence szélén, esetleg a fűben.Nincs is ettől jobb.

Fotelágy nem foglal összecsukva szerintem sok helyet.

2017. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!