Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kicsi erkélyre milyen ötletek...

Kicsi erkélyre milyen ötletek vannak?

Figyelt kérdés

Örököltem egy lakást. Az erkélyen eddig maximum segítettem a növénygondozásban vagy jó időben kiültem, ott laptop-oztam, tanultam. Most viszont én rendelkezem vele.



Kicsike, két szék és egy pici asztal már NEM fér el. Talán másfél * egy méteres.


Tavasszal primula, petúnia, árvácska és fűszernövények, nyáron kála, muskátli és fűszernövények lesznek. Hétvégén és esténként továbbra is gyakran ülnék ki. :)


Milyen berendezési ötleteitek vannak? Amúgy a földön leterített valamire le tud ülni egy pár, egy sámlit asztalnak használva, azon lehet bor is. ;)

Mit lehet esetleg állandósítani rá?


Műfű gondolata foglalkoztat, így még zöldebb lenne. Megéri?


2017. márc. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
mérd le pontosan...attól is függ,hol az erkélyajtó...
2017. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:

Valami méretet mondhatnál, így nem tudni mekkora is a erkélyed. Amúgy ha kicsi és oda akarsz ülni vedd el a növényeket és esetleg hagyj meg a falon ahol nem zavar két oldalon egyet egyet. Asztal és szék az van nagyon kicsi is, asztal mondjuk 40 cm átmérővel (kerek), szék pedig 30-35 cm ülőkével. Ilyenek szinte mindenhol elférnek.


Földre meg erkélyen elég gagyi dolog ülni - bocsi. Sámli meg asztalnak még gagyibb. Na a műfűről jobb ha nem is mondok semmit mert sok lenne már. :) De amúgy kicsi asztal kicsi székek és virágot csak a falra ahol ülve már nem ér a fejhez.


A felsorolt növény esetleg ha elfér az erkély széltében egyik másik végén. Méret nélkül ennyit lehet hozzászólni.

2017. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fal nincs sehol, erkélyajtó van és az erkély három széle, az utca felé a ráccsal. Növényt mindenképpen tartok majd, inkább "gagyi" módon ülök ki.


Lemérve majdnem ugyanannyi, mint tippeltem:

1,5 m széles, 1,3 m hosszú plusz kb. 30 cm lépcső.

2017. márc. 11. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
műfüvet max.akkor érdemes, ha nem déli, délkeleti fekvésű, különben a nap ereje kiszívja teljesen kék színűre egyetlen nyár alatt.
2017. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Édesanyáméknál panel erkély van, arra két fotelt és egy kis asztalt tettünk, kintre pedig fűszernövényeket és rózsát, és a falra is :) A padlóra nagy üveg mécsestartók és egy rongyszőnyeg, a fotel karfájára csészetartó, a fejünk fölé pedig lampionok :)


Na szóval pár ötlet:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!