Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen az a darálós WC?

Milyen az a darálós WC?

Figyelt kérdés
Pontosan mit lehet róla tudni? Miért van ilyen egyáltalán? Mik az előnyei és hátrányai?
2008. okt. 16. 20:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Budapesten nagyon sok 100 éves, vagy még annál is öregebb ház van, ahol szinte az építésük óta változatlan a csatorna hálózat. Ezekben az épületekben nem minden lakásban található nagyméretű lefolyó, mely lehetővé tenné a WC-k beépítését és ezek a lakástulajdonosok sajnos arra szorulnak, hogy a folyosó végén található közös helyiséget használják. De erre a problémára fejlesztették ki a darálós WC-t. Ez egy kisméretű és erre a célra tervezett szivattyúval ellátott darálós szerkezet mely lehetőséget nyújt, hogy kisebb átmérőjű lefolyóba is belehessen kötni a mellékhelyiséget. Ezzel komfortosabbá téve a lakást.
2008. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
89%
Így utólag hozzáteszem még, hogy nem én vagyok ám ilyen okos, csak tudom használni a Google-t.
2008. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is tudom használni, csak rengeteg reklám link volt és nem volt kedvem mindet végig olvasni! Köszi a választ, én is vmi ilyesmire gondoltam...
2008. okt. 17. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!