Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek ez így jól mutatna...

Szerintetek ez így jól mutatna? Vagy milyen színt párosítsak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Most költözök albérletbe, és a szeretném nagyon trendire megcsinálni a szobát, lehetőleg minimális anyagi ráfordítással.


Az összetolt 2 egyszemélyes ágy egyikéből arra gondoltam, hogy "kanapét" csinálok. Szerintetek jól mutatna, ha vennék polár plédet, 2 egyformát, amiből az egyiket gumisra megcsinálnám, és arra a zöld matracra huznám ami most az ágyak mögött van? Meg szép párnákat tennék rá?


Nagyon tetszik a shaggy stílusú szőnyeg, de a fehér jobban mutatna, nem? Szerintetek cseréljem ki a szőnyeget? Bézs-barna-fehér színekben gondolkozzak inkább és fehér shaggy szőnyeg?


Képeket, tanácsokat szivesen elfogadok!


Köszönöm!



2017. júl. 6. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy a fehér szín helyett válassz valami sötétebbet, mert a fehér hamar koszolódik, és nehezebb tisztítani.
2017. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor a barna kulonbozo arnyalatai?
2017. júl. 6. 22:45
 3/4 anonim válasza:
én növényekkel, képekkel dobnám fel a szobát, meg valami világos bézs árnyalatú vagy zöld színű szőnyeggel. A "kanapéval" megpróbálkozhatsz, kérdés mennyire lesz stabil meg használható. Amúgy a mostani állapotánál csak jobban nézhet majd ki, hajrá :)
2017. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen igen meg tervezek csomó lakásdekort beszerezni a pepcobol :) Csak a kanapé és a szőnyeg ami nagy kerdojel szamomra...
2017. júl. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!