Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy fehér színű asztallap jól...

Egy fehér színű asztallap jól mutatna fekete monitorokkal/billentyűzettel/egérrel/polccal stb? (KÉP)

Figyelt kérdés

Szeretném kicsit modernizálni a számítógépes kis sarkomat és ennek a beépített asztalnak a lapját akarom kicserélni. Ez a piros összetákolt izé van ami egyrészt ronda másrészt kicsi.


Csak nem tudom milyen színű legyen? Feket mint minden más vagy fehér is jól mutatna vagy akkor már túl erős a kontraszt? Nemrég csináltam egy kis polcot a monitorok fölé az is fekete de egy kis virágcserepet lefújtam fehérre és szerintem jól mutat.


Na mindegy akinek jobb a szépérzéke mint nekem az tudna tanácsot adni, köszi :)



[link]

[link]


2016. jún. 21. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a fal is ocsmány főleg azzal a falvédővel, majd gondoskodom róla. :D
2016. jún. 21. 18:58
 2/4 anonim ***** válasza:
ide nem illik fehér, bordó a feketével jó lesz
2016. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm... Lehet :)
2016. jún. 22. 13:59
 4/4 BiTOPro97 ***** válasza:

Matt fehérrel, mert a monitor visszatükröződne, és nagy kopás állóságúval vagy anyagában szolid geometrikus mintával igen.

A falat meg érdemes, kopásálló ipari falfestékkel átfesteni, szebb és olcsóbb megoldás nincs, és a lábad nyoma sem marad ott utána a falon. Az olaj az csúnya, ha csak nem direkt szemcsés. Vagy egy fekete asztal teli hátlap, akár osztva a függőleges teret az asztal és a szekrény magassága közt egy polcnál, de fali polcot inkább keretezve. Vagy azon több kisebb fali konzollal.


Amit látom MDF van, ott a fehér lapon jól mutat a fekete élfólia, és fordítva. - az csak láttam mert mi csak kemény fa favázzal, és csak ágyrács és hátlapnál használtuk fel puhafát. - így tudunk megfelelő élettartam garanciákkal dolgozni. Jó meg a furnérban, az is van.

Nyár elején 8, már jó ideje 12 órát vagyok minden hétköznap egy egyedi bútorgyártó cégnél, most csak a bemutató teremben főleg. Ja és több mint három éve dolgozom a cégüknél elég sokat. ;) A szakmámba is átszivárog, meg a szakmám is ide.

2016. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!