Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy ablakot ne tudjak kinyitni oldalról?

Figyelt kérdés
Sajnos letort a redőnyöm, de az alsó párkány megtartotta igy most ugyanúgy ott áll csak ferdén. Megakartam nézni, gondoltam hátha en is megcsinálom egyedül erre ki se tudtam nyitni az ablakot rendesen, csak bukóra. Tényleg van ilyen? Akkor ezek szerint, ha szerelőt hivnek se tudna megcsinálni, mert hogy hozzá se tud ferni? Légy szíves ne bantsatok, igy is nagyon ideges vagyok már.....
2017. júl. 7. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hm. Éppenséggel az ablakkeretet még szét tudod szerelni, de az minimum 1 órás meló, és ha nem tudod utána összerakni, akkor az igen kaki dolog ám.
2017. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De szerelő megtudja csinálja az ablak vissza tételt is?

Csak gondolom aranyár ez már így együtt.

2017. júl. 7. 00:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a szerelő az meg, persze, de számíts rá, hogy meg is kéri az árát...
2017. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem mért nem tudom kinyitni. Régi ablak, de h ne lehessen kinyitni..... Valami tipp, hogy mit tudnék vele csinálni?
2017. júl. 7. 01:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos, a szétszerelésen kívül csak feszegetni tudod, de annak könnyen ablakcsere lehet a vége, szóval inkább nem ajánlom. Ha végképp nem akarsz szerelőre költeni, akkor magadnak kell szétszedned és aztán újra összeraknod.
2017. júl. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne parázz! A szerelő megoldja.
2017. júl. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyan nem értek hozzá, de nekünk a legtöbbet használt modern ablakunk sem tökéletes már... A bukó megy egyből, de oldalra néha nem nyílik rögtön, hanem csak ha kicsit a normálisnál magasabbra fordítom a kilincsét, úgy nyílik meg.

Úgyhogy így a látatlanban ezzel próbálkoznék, hogy mindig picit feljebb tolva a kilincset próbánám nyitni... Ha nem megy, szerelő.....


Inkább a redőnyt kezdeném el egyedül barkácsolni, az egyszerűbb téma....

2017. júl. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem feszegettem illetve nem fogom, akkor tovább feszegetni....

Igazából azon párázok hogy elég nagy darab tört le es mi van, ha leesik illetve raesik valakire, de vegulis idáig ott maradt.....

Valaki irta, hogy szerelő megoldja.....de most akkor jól ertem, hogy elvileg két szakembert kellene kihívnom egymásutan? Először az ablakost utána a redőnyöst?

2017. júl. 7. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Eddig sem nyílt oldalról? Csak mert létezik csak bukó ablak is.

Ha csak beszorult, azt tudják orvosolni.

2017. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül kijött egy ablak szerelő és felajánlotta, hogy megcsinálja a redőnyt is és feltett egy új dobozt is.

25ezret kért, így kiszállással mindennel együtt.....

Természetesen akart vettetni új redőnyt és zárat is(az utóbbi 30ezer), de abba már nem mentem bele.....

Próbálok örülni annak, hogy legalább rendbe jött a dolog.....

2017. júl. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!