Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot ajánlanátok?...

Milyen matracot ajánlanátok? Igazából fogalmam sincs, hogy milyenek is vannak, és miben különböznek pl. bollengrugós, hab stb.

Figyelt kérdés

Nem arra megyek h olcsó legyen, ha már megveszem, akkor szeretnék egy normálisat. Páromnak sokat fájdogál a háta, dereka, sokat cipekedeik munkájából adódóan, ez pl egy fontos szempont lenne...

megéri a márkás dormeo v cardo matracokat venni, vagy milyet??


2017. júl. 22. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenki azt ajánlaná ami neki jó. Vagyis mindenki mást. Rengeteg féle matrac van. Noha az vannak nagyobb csoportok, azon belül pedig számos variáció. És kinek mi az igénye, mi jön be. De a lényeg, hogy el kell menni és ki kell próbálni(minden nagyobb üzletben lehet) -ez kötelező!

Szinte minden matraccal foglalkozó oldalon írnak is róluk: [link]

A matrac egy dolog, de a párodnak ilyen a dereka, háta, azon sokat javítana a megfelelő masszázs, ami ellazítja az izmokat, kimasszírozza az izomcsomókat, fellazítja a tokosodott izmot....Ezek hosszú távon nem csak fájnak, de, kikeménykednek-veszítenek rugalmasságukból és folyton fájnak, a gyulladt csomók pedig sosem szűnnek meg (pihentetni kimaszírozni kell -egy jó gyógymasszázs elkelne neki. Először hetente , aztán ha jó, akkor havonta egyszer.(afrissítő masszázs kicsit kevés ide már) Persze egy jó matrac pedig pihentetőbb.

2017. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a Dormeo.

Abban van kemény, félkemény és puha.

Nekem műtötték a gerincem, a Dormeora esküszöm és az sem hátrány, hogy 15 év garancia van rá.

2017. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2017. júl. 22. 18:07
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nem márkanevet kell keresni, hanem a típusokat végigpróbálni.

Először is érdemes utánaolvasni a google segítségével: matrac típusok, matrac lexikon kulcsszavakkal.

Utána rászánni az időt, a közeli matrac szakboltokba elmenni (ne csak egybe!), beszélgetni az eladókkal, kipróbálni, hogy milyen fekvés esik a klf típusokon. A kereskedők persze a hideghab matracokat akarják eladni, mert szerintem azon a legnagyobb a haszonkulcs.

Fontos az alátámasztó ágyborda illetve ágyrács milyensége is. Létezik állítható, csúszkás ágyrács is, amivel pontosabban, zónánként beállítható a személyesen szükséges keménység.

A matracok csúcsa szerintem a vízágy illetve ma már zseléágy, nem annyival drágább, mint amennyivel modernebb. Élettartama is jóval hosszabb, élvezetes, mert fűtött, komfortja sztem sokkal nagyobb a többinél, viszont dögnehéz lévén nem tudod odébb gyorsan tenni, esetleg valami speckó görgőslábas ágykeretben.

2017. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!