Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhaszekrényben kerülhet...

Konyhaszekrényben kerülhet egymás mellé a sütő és a hűtő?

Figyelt kérdés
új konyhaszekrényt csináltatok, az optimális a helykihasználás végett az lenne, ha a beépített elektromos sütő a szintén beépített kombi hűtő, fagyasztó mellé kerülne. Ha a sütőt máshol lesz sok helyet veszítünk. A tervező szerint gyakori megoldás, nem okoz gondot a hűtőnek a sütő, én viszont szkeptikus vagyok, ragaszkodnék a jól bevált márkához a gépeknél, ami meglehetősen drága,verném a fejemet a falba, ha a hűtőt évente javítani vagy cserélni kellene.
2017. júl. 29. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
baja nem lesz egyiknek sem, csak az áramszámla lesz sokkal több
2017. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Hűtő nem tudja leadni a hőt, tönkre fog menni.
2017. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, 2017-et élünk. Az új konyhák 90%-ban ez a megoldás van:


[link]


Tehát beépített hűtő, fagyó a magas szekrényes sütő és mikró mellett.

Semmi gond nincs ezzel, és rohadtul nincs ilyen probléma, hogy a hűtő nem adja le a hőt, ma már nem arról van szó, hogy fél méter hely kell neki mögötte, hogy ne krepáljon be, mint 30 éve.

2017. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9 éves így van, semmi baja egyiknek sem. Az elektromos sütő nem ad le kifelé annyi hőt mint egy gázos, szerintem. AEG minden.
2017. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt.
2017. júl. 31. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
A konyhaszekrényt sem gyújtja fel a beépített sütő, a hűtőben sem fog kárt okozni. Nem fog jobban felmelegedni a hűtő oldala, mint egy nyári délutánon. Eleve a sütőt nem is használod folyamatosan.
2017. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!