Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megférnek-e az alábbi egységek...

Liveon kérdése:

Megférnek-e az alábbi egységek egymás mellett? Illetve, mi a különbség a BOX és az OEM között? Az egyikhez van hűtő a másikhoz nincs?

Figyelt kérdés
ASUS P8Z68-v-LX + core i7 2700k + Corsair Vengeance DDR3-RAM 16GB PC3-12800 Kit (QUAD KIT)
2011. dec. 20. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénzt áldozol a gépre, akkor vagy olvass kicsit utána, vagy bízd a dolgot a boltra.
2011. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy kerüld meg a kérdést... Elsősorban informatikusok válaszát várom. A kérdés pedig, CSAK tájékozódás jellegű. :)
2011. dec. 20. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerinted az informatikus kiszopja a választ a kisujjából? Az informatikus - legalább is a gondos fajta - szépen ellátogat az Asus honlapjára, megkeresi az adott alaplapot, és megnézi a "CPU Support List" nevű listát. Ugyanígy megnézi, milyen és mennyi memóriát támogat az alaplap. Ezek azok a lépések, amelyeket nem teszek meg helyetted, úgy tűnik, egyelőre más sem.
2011. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mennének együtt, de a quad kit nem LGA1155-höz lett elsősorban tervezve ha nem LGA2011-s sandy bridge-e CPU-khoz.

Ha CPU-nál érdekel akkor a boxban lesz hűtő, míg az oem-nél csak magát a CPU-t kapod kézhez.

2011. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Elsősorban informatikusok válaszát várom."

Ha tudnád hogy a legtöbb informatikus ilyen téren nem nagyon tájékozódik.

Am mire használnád a géped?

2011. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt szintúgy én is végigjártam, és én arra jutottam, hogy igen... - de ez a saját véleményem, így hát szíves elnézésedért esedezem, hogy nem akarok a saját következtetéseimre hagyatkozni, és meg merek kérdezni bármit is egy ilyen helyen. Én komolyan mondom nem tudtam, hogy itt nem lehet kérdezni, mert egyszerre leugatják az embert, de télleg...
2011. dec. 20. 18:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Leginkább video/auto vágások, convertálás, zene szerkesztés
2011. dec. 20. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ez nekem jött, nem ugattalak le. Ilyen jellegű kérdést azért nem érdemes feltenni, mert ha hülyeséget mondunk, buksz. Jelen alkatrészek esetén ráadásul meglehetősen sokat. Ezért érdemes a bolttal összerakatni a gépet, akkor övék a felelősség.
2011. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyen összeget csak akkor érdemes processzorra költeni, ha az említett feladatokat munkaként végzed, és szinte minden másodperc számít. Vagy ha nagyon nem tudsz mit csinálni a pénzeddel. A 16 GB memória is valószínűleg felesleges.
2011. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a box dobozban van az oem meg csomagolás mentes
2012. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!