Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy 160x200-as francia ágy...

Egy 160x200-as francia ágy amely jelenleg bonell rugós! Szeretném ha tapasztaltabbak javasolnának rá matracot, ugyanis a rugóst le szeretném cserélni. Milyen matracot vegyek rá ami kényelmes is és strapa bíró is? Tehát kinek milyen matrac vált be!

Figyelt kérdés
Nézegettem interneten az árakat de van 20 000 ft-ostól a csillagos égig árban. Tudom vannak minőségbeli ill vastagságbeli különbségek. Én olyan max 50 000ft-ra gondoltam ha valaki tud ebben segíteni előre is köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 4. 17:48
 1/6 acelsziv ***** válasza:
Ikeában jó matracok vannak
2017. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Dormeo.
2017. aug. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Ikeásra szavazok én is. Régebben a Hamarvik volt (kb. 50.000), azt nagyon szerettük, most vendégágyként szolgál, mert elköltöztünk és új ágyat vettünk. Az új az a Hövåg, kicsit drágább olyan 90.000 körül mozog, mondjuk váltottunk 160-tól 180 centisre. De nagyon megérte, imádjuk.
2017. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a Boch-nál vettünk jó pár éve, imádjuk, tartós, kényelmes!
2017. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az Alba-Komfortnál vettem, de a Matrackuckó is jó, bár árban magasabb. A lényeg, hogy szaküzletben vegyél matracot. Jysket kifejezetten nem ajánlom. Ikeás matracok jobb minőségűek. Kicsit feljebb kellene tornázni a keretet.

Én is nemrég vettem matracot, alaposan körüljártam a témát. Te is okosabb leszel, ha rákeresel matracman blogjára. Különösen ajánlom a Milyen matracot vegyek? bejegyzést. Matracman benne van a matracértékesítésben, szakmailag tud róluk írni, de nem a saját boltját népszerűsíti (Matrackuckó).

Általánosságban elmondható, hogy a félkemény matrac a legegészségesebb, vagy ennek a kemény felé eső felső határa.

Ikeás matracok viszonylag jó minőségűek. Minőségi matrac 18 cm-es vastagságtól kezdődik.

Jyskben ne vegyél matracot! A féláras akcióik is átverés. 25 év garancia irreális, vevőcsalogatás. Matracman róluk is részletesen ír, csak keress rá (Matracman jysk).

Ne legyen a matracban kókuszréteg, mert csak megtörik az idő előrehaladtával, és ez az alapanyag nem is való a matraciparba egyáltalán! Ha memóriahabosat szeretnél, akkor min. 4 cm legyen a matrac tetején belőle.

Én a habszivacs (hideghab) matracokat preferálom. Ha emellett döntenél, figyelj a habsűrűségre és a rugalmasságra. (3 jelző illetheti a matracot, mind mást jelent. Sűrűség, rugalmasság, keménység.) Sűrűségnél 30 kg/m3 már megfelelő.

Én végül az Alba-Komfortnál vettem matracot. Nagy szerencse lenne ha székesfehérvári lennél, ajánlanám a helyet.

Továbbá vásárolj matracvédőt, így jól tudsz védekezni az atkákkal szemben. A jó matracvédő 90 fokon mosható. Lepedőn átjut az izzadság és egyéb testnedvek, a matracvédőre kerülnek. Hiányában a matracba, nem túl higiénikus és el is színeződik.

Az enyém egyébként akciósan 61 ezer ft volt, akci nélkül 74 ezer lett volna (160-as). Hidd el, megérné rákölteni azt a plusz 10-20 ezret :)

2017. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazán hasznos tippeket és tanácsokat kaptam. Közben sikerült választanom és a jövő héten megjön egy 160x200-as közepes árkategóriájú habmatrac,remélem beválik.
2017. szept. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!