Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nektek otthon a konyhában...

Nektek otthon a konyhában vagy a fürdőben van a mosógépetek?

Figyelt kérdés
Városban nőttem fel de én nem tudom elhinni hogy van valaki aki a konyhába teszi a mosógépet nekem ez teljesen idegen.Teljesen rendben van csak én mindig abban a tudatban fogok élni,hogy az a fürdőbe való.

2017. aug. 18. 00:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Fürdőben. A nyugati országokban rendszerint a konyhában van.
2017. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is, meg az összes ismerősömnél a fürdőben van.
2017. aug. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Nálam egyik sem. A fürdőszoba mellett (vagyis közös a fal) ki van alakítva egy "gardrób", polcos rendszerű fülke, annak az alján van a mosógép, fölötte 5 polcnyi hely, és mindez egy tolóajtóval elrejthető.

Mivel közös a fal, így a víz oda-és elvezetésével nem volt gond, és így se a fürdőből, se a konyhából nem vesz el helyet (persze ez egy nagy lakás, nagy előtérrel).

2017. aug. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a konyhában (panel), mert egy normális mosógép nem fér be ebbe a lyukszerű fürdőszobába.
2017. aug. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
konyhában van annyi előny, hogy többet tartózkodik az ember,főleg hétvégi főzéskor, így nem kell máshova menni a ruhák miatt, az is ott pörög figyelheted. Állítólag ezért.
2017. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Az előző lakásunkban a konyhában volt, most egy gardróbos helyiségben. A fürdőszobánk nem túl nagy, nem férne el rendesen benne, de engem főleg a mosógép csúfsága zavar. A konyhába lehet már beépíthető mosogógépeket kapni és nem kell nézni.
2017. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a szuterénben van egy külön mosókonyha. Kicsit macerás mindig lejárogatni, de szeretem, mert nem zavarok senkit a mosással és teregetéssel.
2017. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Azért szokás a fürdőszobába tenni, mert ott van a padlóban lefolyó. Ha nyitva marad a mosógép vízcsapja és eldurran a vízbekötő gumitömlő (sajnos sok tömlő nem bírja hogy éjjel-nappal nyomás alatt legyen) ne ázzon el a ház vagy legalább a víz egy része lefolyjon.
2017. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
A fürdőbe...a szárítógép van a konyhába,mert a fürdőnek keskeny az ajtaja és mosógépből is csak keskenyített fér be,szárítógépből meg nem láttam keskenyített kivitelt.... a nappaliba hülyén nézne ki,a hálószobába meg nem rakom,így a konyhába van,de szerintem nem oda való az se...de ez van. Viszont a szüleimnél a konyhába van a mosógép a tönkre ment mosogatógép helyén, miután amerikai konyhás azért néha zavaró,hogy nem lehet az ajtót becsukni rá.
2017. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk a konyhában van, mert a fürdőben sajnos nincs hely neki, a konyhában meg bőven van.
2017. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!