Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Számotokra milyen az álomház?

Számotokra milyen az álomház?

Figyelt kérdés
Linkeljetek képeket is. :)

2017. ápr. 30. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rönkház. Sajnos sosem lesz.

[link]

2017. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is annyira tetszenek ezek a rusztikus rönkházak. Szívesen laknék ilyenben.
2017. ápr. 30. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en álmom a berörhetetlen üvegböl keszitett ház, amelyek összes fala üveg , söt a tetö is , h amikor fekszem az ágyon , lassam a hóesest , a felhöket , csillagokat. Szerintem csodálatos lehet !
2017. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3-as, IGEN! Nekem is ez az álmom :) és ne engedje át a forróságot, csak kellemes tavaszi meleg lenne.
2017. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
15 négyzetméteres garzon a körúton.
2017. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most épül...:) Modern és rusztikus keveréke, modern ház jó energetikai besorolással, környezetbarát, de van beépített kandalló, a bútorok rusztikusak lesznek... Ha minden jól megy ősszel költözünk. Kilátás isteni, természetvédelmi terület van mellettünk és nem lehet építeni mellénk :)


Stílusban:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6, de jó neked, hogy megvalósul az álomhazad. Nagyon szép lesz a képek alapján.


#3, hát én nem hinném, hogy hosszú tavon el tudnék viselni egy ilyen üvegből készült házat, de azért egy éjszakát kipróbálnék benne. Meg aztan lehet, hülye kérdés, de nincs ott nappal állandó forróság az üveg miatt? Tudod, mint a fóliasátrakban.

2017. máj. 1. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá kell tennem azért hogy marha nagy szerencsénk volt a telekkel...és persze rengeteget dolgozunk rajta és rengeteget is spóroltunk... de megérte, az biztos.
2017. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3-as jó lesz, plusz tartsa rendben magát. :)
2017. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!