Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A redőny akadozó húzózsinórját...

A redőny akadozó húzózsinórját hogyan lehet megjavítani?

Figyelt kérdés
Műanyag házban van benne a zsinór, és időnként megszorul,nem pörög belül az orsó ...vagy mi.Ilyenkor csak háromnegyedig lehet felhuzni. Félek hogy egyszer lezuhan mint egy giotin. Ha beolajoznám akkor bekenné a zsinórt is, az meg ronda lenne. Esetleg csere?

2017. aug. 18. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívsz egy szakit és megnézi,lehet nem a zsinórral van a baj.... nem egy nagy összeg és pont ezért nem lesz egyszerű embert találni ekkora munkára :S Nálunk amikor cserélni kellett az egyik zsinórt (nem nagy ördögőség videók alapján,de a fene fog 1 órát szórakozni vele amikor hozzáértőnek 4 perc) de elég sokat telefonáltam mire találtam olyat aki hajlandó volt belátható időn belül csak emiatt kijönni
2017. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogsz egy csavarhúzót és leveszed a redőnytokról a burkolatot. Belenézel és látni fogod ez nem egy atom-tengeralattjáró. Szerintem adja magát, mi hova megy. Barkácsboltban lehet kapni húzózsinórt.

Nálam az volt a baj, hogy kiszőrösödött a zsinór és nem csúszott.

Nő létemre egymagam kicseréltem.

2017. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!