Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik töltött műanyag...

Létezik töltött műanyag redőny? Valaki azt monja, hogy aki ilyent állít az hazudik, miközben mások reklámozzák.

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, hoszigetelt.
2016. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom van, de semmi értelme. Jobb az aluredőny. Drágább, de mindenképp megéri. A műanyag szeret beakadni, hamar elrepedni és eltörni, és egy erősebb jégesőt sem bír ki.....
2016. dec. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért egy műanyag redőny sokat kibír. Az alut szokták habbal kifújni, hogy merevebb erősebb legyen. Műanyaggal nem találkoztam még.
2016. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
purhabbal ki lehet fújni a profil belsejét, de érdemes figyelembe venni a súlyát is, mert nehezebb lesz valamivel.
2016. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előfordul, ált az utolsó elem a sulya, a 2 fül, és a lefelé becsapodás elviselése miatt szokott lenni tömörebb.
2016. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jó, szval a kérdésre senki nem tud válaszolni, gondoltam, hogy ez nem az a hely
2016. dec. 20. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:

...mert szerintem a szak kereskedésben, ahol ilyeneket szoktak árulni, ott kellene megkérdezni és nem a nagykörúton és nem is a 4-6-os villmamon délután négy körül. Mert itt kb egy sok minden általásos és specializálódott területeket lefedő ismerettel rendelkező ember tömeg található. Egy dolog biztos, hogy nagyon vegyesen, sok mindenhez értenek az emberek de ennek a tömegnek csak egy igen kicsi töredéke ismeri a jelenlegi elérhető redőny profil kínálatot. Azok meg vagy nem olvassák a gyakori..-t vagy épp nincs kedvük pihenő időben is dolgozni. :)


Szóval javaslom, hogy keress fel egy szakboltot.

2016. dec. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Az 1. válaszolónak igaza van. Ld. [link]

"Új típusú hőszigetelt műanyag redőny /purhabbal töltött/ 8900 Ft/m2"

2016. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azt én értem, hogy nem mindenki ért hozzá, csak azt nem tudom, hogy akkor minek ír ide? de tényleg, miért veszi valaki a fáradságot, hogy hozzászóljon valamihez, amihez nem ért?


és ez rendszeres a GYK-n? Ezt a jelenséget nem bírom megérteni

2016. dec. 22. 01:47
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Kérdezőnek:

Miért ír olyan ember, aki nem ismeri a magyar nyelv alapvető szabályit? Mondatot pl. NAGY betűvel kezdünk!

Nem oktatunk ki másokat, akik segíteni akarnak. Keress fel szaküzletet a redőnyös kérdéseddel, ha nem tudod megérteni, akkor tanuld a nyelvtant, az is segít abban hogy az elméd csiszolódjon, és előbb-utóbb meg fogsz érteni különféle összefüggéseket.

2016. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!