Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek megéri ez az szék...

Troyx kérdése:

Szerintetek megéri ez az szék ennyiért?

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 24. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki mennyire kényelmes. Én nem venném meg, mivel küllemre nem tetszik és nem illik a szobába. Illetve nem bőr széket nem is vennék ilyen áron.
2017. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából már próbáltam a boltam elég kényelmes a többi székhez képest. Én pedig mondjuk nem szeretem a bőr széket, mert nyáron ha póló nélkül vagyok a székbe elég kellemetlen felkelni onnan. :D Egyébként meg így gamer székek terén most ez 40 ezer forintért nagyon megéri szerintem, de javítsatok ki ha nem.
2017. aug. 24. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Deréknél attól a hurkától kényelmesen hátra tudsz dőlni?

Mert ha nem, akkor csak ülsz rajta mint egy hokedlin és a háttámla nem támasztja a gerinced.

Egyébként mutatós és középkategóriásnak tartom árban.

2017. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nagyon kényelmesen hátra tudok dőlni. Egyébként azok leszedhetőek.
2017. aug. 25. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Tetszik is neked, kényelmes is, az ára is megfelel neked, akkor ne gondolkozz, vedd meg!

Egy kényelmes szék nagyon fontos!

Nekem 70ezres székem van (kaptam a családtól szülinapomra) mert nem mindegy, hogy miben töltesz 8-10 órát, ha munkához, tanuláshoz kell.

A blokkot jól őrizd meg, legjobb, ha a nevedre szóló ÁFÁ-s számlát kérsz, mert egyre többtől hallom, hogy a "rendes" blokk a garanciaidő eltelte előtt láthatatlanra halványul.

2017. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsokat. :)
2017. aug. 25. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!