Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Képeket szeretnék stílusosan...

Képeket szeretnék stílusosan elhelyezni a falon, nem csak úgy sorba feldobni. Tudnátok kreatív ötleteket csatolni, ami jól néz ki?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2017. aug. 26. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Csatolni nem tudok, de elmondani igen. Én csináltam olyat, hogy egy nagyobb, szép posztert, amin egy erdő volt, 3 felé vágtam függőlegesen. Nem egyforma darabokra, hanem a középső nagyobb maradt, két keskenyebb sávval, és külön-külön lettek bekeretezve. Olyan klassz lett, hogy sokan a csodájára jártak, és ők is megcsinálták.
2017. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Google?
2017. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Én elfelejteném már ezt a kreativitást. Azok csak meglepő furcsa ötletek de nem harmonikus dolgok. Amit mellőzz: három felé vágott kép - értelmetlen és csak puszta ötlet (bocsi előző!), nem hatnak természetesen a négyzet alakú képek sem, valamint ne legyenek összevissza elrendezve, fölösleges a sok túl feltűnő túlszínes és egyéb keret. Ami kellemesen mutat: kevés fekete keret - főként bármilyen fa szín a barnák és krémszínek, legyenek fekvő téglalapok mert az ember így lát ez természetesebb, lehet mélykék és pár fehér is a keretek között, legyen paszpartuzva. Viszonylag egyenletesen töltse ki a helyeket de ne túl kicsi és se túl nagy se legyen oda ahova kerül. Általában szemmagasságban legyen a közepe vagy az alja a helytől függően, nagy méretnél lehet magasabban is.
2017. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!