Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kitakarított szőnyeg miért ragad?

Kitakarított szőnyeg miért ragad?

Figyelt kérdés

Vanish samponnal tisztítottam elősször, száradás után kiporszívóztam de iszonyatosan ragad ....utánna megpróbáltam fújós hab tisztítóval így is ugyan az,aztán sima tusfürdős vízzel,majd ecetes vízzel, de sajnos nem lett sokkal jobb a helyzet :(

mivel kellene hogy ne ragadjon?


2017. szept. 8. 13:55
 1/5 A kérdező kommentje:
előtte nem ragadt, új szőnyegről van szó
2017. szept. 8. 13:58
 2/5 anonim válasza:
Ezt még nem használtam, de az a véleményem, hogy túl sok anyagot toltál rá, sima vízzel kellene próbálkozni, aztán a napra kitenni száradni.
2017. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. szept. 8. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyapjú szőnyeg?

Mert ha igen, ott a szálak lanolinnal vannak lekezelve és talán a tisztítás a felszínre hozta.

Ha nem gyapjú, akkor nem tudom.:(


A napra tevése, akár egy egész napra, nem árthat, de lehet, hogy nem is használ.

Ha semmiképp nem javul, vitesd el valami megbízható szőnyegtisztítóval, az nem fogja ragacsosan visszaadni.

2017. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ragad, mert a felvitt tisztítószert nem tudtad maradéktalanul eltávolítani. Ezért jobb a szőnyegtisztításra is alkalmas takarítógép, amelyikkel egymás után többször is "átmoshatod", "átöblítheted" a szőnyeget tiszta vízzel is.
2017. szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!