Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű a szobád? Vannak...

Milyen színű a szobád? Vannak rajta plakátok? Milyenek, mennyi? Falmatrica? Kép? Fotó is jöhet :D tudom, sokadik ilyen kérdés

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 20:14
 1/8 anonim válasza:
80%

Sötétlila(padlizsán) van rajta egy fal"takaró" vagy mi, ami gyönyörű kék és az "om" jel van rajta.

Vannak egyébként még hangjegy matricák is.

2017. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Fehér, bekeretezett képek vannak, amik dobfelszereléseket ábrázolnak. Ebből 5 darab, ha ez számít valamit.
2017. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Tesókkal osztom meg a szobát, ami szerencsére elég nagy, így középen függönnyel ketté van választva, egyik rész öcsémé, másik húgomé és az enyém, mivel ő nagyon nővére majma, és így legalább nem trappol át a fél házon felkeltve mindenkit.

Szóval:tetőtéri szoba, a fal nagyon világos, szinte már fehér, de kék. Az hátsó falnál van a két ágy, enyém fölött néhány falmatrica (sellős, húgomé volt). Ágyam mellett van az ő emeletes ágya, az az egyszintes típus, aminek az alsó rész az én kis bunkerom. Ott van egy parafatábla képekkel, egy hárompolcos szekrény emléktárgyakkal, a falon pedig poszterek a kedvenc énekeseimről. Tervezek még néhányat beszerezni az íróasztalomhoz, de nem tudom anyum engedné-e a kicsik miatt, nehogy "rossz hatással legyen rájuk a sok transzi és emo"...

Amúgy a függöny rózsaszín és fehér, ablakon hercegnős, szóval meg nem mondaná senki hogy az az én szobámhoz tartozik.

Remélem kielégítő a válaszom

2017. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen, köszönöm mindhármatoknak :) nekem is volt ilyen megosztott szobám függönnyel elválasztva :D mostmár szerencsére külön vagyok (eddig bátyámmal voltam). Nekem ma lett fehér, eddig halvány bézs volt. Lesz egy eredeti bekeretezett mez, mellette autogramok, parafatáblák (egyik mindenes, másikon meccsjegyek, autogramok, focisták képei), és poszterek :D tipikus tinilányos szoba, mit ne mondjak :'D
2017. szept. 9. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Párommal együtt élünk,bézs színű a hálónk,az ágyunk felett van egy álomfogó, más nincs.

Régi szobám színe polifarbe mesevirág (olyasmi lila, mint itt a válasz rublika) volt. A4-es fénymásoló lapokat? (mi a neve?) ragasztottam össze celluxszal /a falra simán nem akartam/ kb egy 3 m2-es részen, és azokra együttesek posztereit.

Meg egy ugyanilyet az ajtómra.

Plusz volt egy újságpapírból (szinesekbol) kirakott fa, amin volt egy kalitka, szálltak ki belőle fecskék, és ki volt rakva, hogy FOLLOW YOUR DREAMS. Megprobalok képet keresni róla, netről szedtem én is az ötletet.

azt hiszem ennyi. 20/L

2017. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fal világoszöld, de szinte minden felületet vasutas poszterek, illetve azzal kapcsolatos dolgok takarnak.
2017. szept. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
A lakásunkban az összes fal fehér, mert szerintem ez harmonizál a legjobban a natúr tölgy bútorokkal, padlóval. Sok könyvespolc van, idétlen falmatrica,plakát nincs. Vagy bekeretezett képek vagy a saját vászonra festett képeim lógnak a falon, hol melyik.
2017. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
78%
Hát képet nem küldök, mert nem szeretnék semmilyen bajt. Nekem narancssárga szobám van. Tele van SS és náci plakátokkal. A falon van egy nagy bársonyképkeret és tele van német-magyar kitüntetésekkel. Nagyon jól mutat. Nem vagyok neonáci, csak jobban érdekelnek a német oldal fegyverei.
2017. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!