Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ennyire unalmas?

Figyelt kérdés
Szobámba a falon nincs kb. semmi, kettő poszter szerűség, meg 1 fali óra. Van 1 tv állványom azon tv van. Van egy álló szekrény ami kb 1 méter magas és kéne rá tenni valamit, de nincs mit tegyek. Nézelődtem ilyen tárgyakat hogy miket lehetne de nem találtam semmit, most valamilyen művirágot szeretnék de azt se találtam ami szép és modern.

2017. szept. 10. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A posztereket kereteztesd be, vagy vegyél valami izgalmas tájképet, pl vízesés, dzsungel, rohanó farkasok. Ezek alapból izgalmassá teszik a látványt. A Falba bevert kis szögekre lehet akasztani dísztárgyakat, álomfogót, kendőket. Ha lány vagy, plüss jószágokat, ha fiú akkor pl késeket, kisebb alkatrészeket. Vélhetően van ablak a szobádon. A művirág helyett vegyél 2-3 cserepes virágot, szobanövényt. A szekrény tetejére BÁRMIT fel lehet tenni, ami kicsit is jól néz ki. Dekoratív dobozokat, szép porcelánt, vázát, népművészeti edényt, vagy sportszereket.
2017. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja kihagytam hogy fiú vagyok. keretezés kb. mennyibe kerülhet 40x70-es a pószter kb.
2017. szept. 10. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Azzal is nagyon fel lehet dobni egy falat, ha pl nem egyhangúan egyszínűre van kifestve... keressgélj különleges/divatos festési technikák közt, hátha van valami ami megtetszik...


Nekem fiatalkoromban volt egy nagyon jó grafitis haverom, mai napig abból él pedig már jócskán 35 felett vagyunk...

Én anyám nagy örömére megmondtam kamaszkorunkban a srácnak, hogy felkéne valamivel dobni a szobámat, a festéket én állom ő meg szabadkezet kap, ha megígéri, hogy nem egy bazinagy hímtagot fest :D

Sajnos elköltöztünk és fotóm sem maradt mára, egy raszta feka volt, aki joint szívás közben flasheli székesfehérvárat :) a szemeiben tükröződött a "környékünk"

2017. szept. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tapétázva van, de nem van benne mintás rész a falon.
2017. szept. 11. 06:51
 5/6 anonim ***** válasza:

A (vastagabb) tapétára gombostűvel is lehet fotókat rögzíteni, ha vékonyabb, akkor gyurmaragasztóval. Ezeket könnyű átrendezni, variálni.

Ha nagyon sok a hely, érdemes lenne feltenni polcokat, tükröt, faliórát.

2017. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 apababa ***** válasza:
Miért nem csavizol a havarokkal. A falon lehet bármi ha egész nap csak azt bámulod unalmas lesz az is.
2017. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!