Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Adott egy 25 nm-es,5x5ös...

Adott egy 25 nm-es,5x5ös négyzet alakú nappali. Szemben széles ablakok (2db), alatta végig radiátor. Jobbra és balra egy-egy szoba nyílik, a nappali oldalfalainak kb közepén vannak az ajtók. Hogyan rendeznétek be?

Figyelt kérdés
Étkező asztal nem itt lenne, de a családi élet nagyrészt itt zajlik.Vendégvárás is. Hatalmas TV és ülőfelület itt lenne 4 fős család számára.A jibbra és balra nyíló szobák gyerekszobák, idővel tinédzser lakok.

2017. szept. 12. 19:31
 1/7 TappancsMancs ***** válasza:
Rajzot tudsz mutatni? Így bizonytalanul érthető, hogy "szemben" az mivel szemben mondjuk?
2017. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,koszi.Fetoltottem. A bal oldalon a harom szobabol a kozepso lesz a nappali,abbol nyilik a ket gyerekszoba


[link]

2017. szept. 16. 12:39
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
Aha így már más. Hány főre lesz kanapé és fotel?
2017. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:

Max 5 főre tűnik az ülőhely praktikusnak, ez te a pároddal + 3 fő.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oooo,kedves utolso,de kedves vagy! NAGYON koszonom,h idot szantal a problemamra. Tetszik az otleted es a hozzaallasod hetekig tarto boldogsagot okozott nekem.koszi!!!
2017. szept. 17. 17:08
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
:o A többit is én válaszoltam. A férőhelynek ha kell két 50cm széles puffot még oda tudtok tenni (lábtartónak is jó).
2017. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,mutattam a ferjemnek is :) Voltak meglatasai,ami miatt tovabb kell gondolnom az ugyet.Van 5 bentlako cicank es 3 kinti-benti kutyusunk is.Ezert a tv-t ennel vedettebb helyre kell tennunk,pl.fali konzolra. En pedig azt tapasztaltam,hogy ha ablak ala kerul a kanape,akkor az azon ulo emberek arca arnyekba kerul es olyan furi...ugyanakkor a nappaliba lepoknek sem kellene hattal ulni,nem? Kicsit sok a meghatarozo tenyezo. :) De nagyon koszonom az idodet, nem tudom elmondani, mennyire jol esett ezen a borongos napon.
2017. szept. 17. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!