Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek a fali...

Mi a véleményetek a fali padlóról?

Figyelt kérdés
Fali padlón gondolkozunk félig,mert a kicsik miatt nem győzünk festeni..nem is az anyagiakkal van gond hanem h kb 1 hét nem telik el és már foltos,firkás a fal.. A falipadlót viszont le tudnánk törölgetni. Egy év alatt 6szor festettük ki a szobájukat.. Mennyire bírja ezt a fal illetve szépen mutat?
2017. szept. 17. 22:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Sok hülye... csak a kérdező helikopter...
2017. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Nem googlen rákereshettek ha valóban nem tudjtok."

Rákerestem:


[link]


Ezek közül melyiket szeretnéd?

2017. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a lambériára gondol a kérdező. Egyébként ocsmányul néz ki, inkább vegyél lemosható festéket, a gyerekeket meg neveld meg.
2017. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Gyereknevelésen gondolkodtál már? Állítólag még ma is vannak akik őrzik ezt a hagyományt.

Az én gyerekkoromban még úgy volt, hogy megtiltották a fal firkálását.

Volt füzet meg rajzlap meg papír...

2017. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Amire a kérdező gondol, azt úgy hívják, hogy falburkoló panel. A legtöbb ilyennek sík, sima felülete van, tehát elég valószínű, hogy a neveletlen kölykök erre is firkálnának. Ezt is le kellene utánuk mosni, bár kétségkívül könnyebb, mint a falfestéket. Ami meg rusztikus felületű az már nem fából hanem kőből van, és csempének is beillik, ami meg nem szobába való.

A legegyszerűbb megoldás a táblafesték, és a kölykök hathatós megnevelése.

2017. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig a kérdező a mennyezeti plafonra gondolt!
2017. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link.. de nem is válaszolok a kommentekre köszönöm.. A helytelen komentem az idegességnek köszönhető. Erre gondoltam ami egyébként szép,és köszönöm a felvilágosítást is meg vannak nevelve a gyermekeink,mind a kettő. Viszont az egyikük beteg,de kedves az előítéletetek!

2017. szept. 18. 17:21
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
Felettem az elején egy kérdést (meg közben is), hogy mi is az a fali padló. Lepontoztad. 14 hozzászólás után sértődötten megmutatod mire is gondoltál. Ezek után mit vársz?
2017. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Vagy ha nem bírjátok őket leszoktatni, megvárjátok azt az 1-2 évet, amíg kinövik, addig meg szerintem egy vendég sem néz hülyének, hogy kisgyerekes házban van 1-2 firka a falon, nálunk is így volt, ismerőséknél is... + azt írtad, az ő szobájukról van szó, azt meg nem hiszem, hogy a vendégek vagy akárkik nézegetnék, akkor meg nem mindegy? :) + ez a cucc akkor nézhet ki jól, ha a 4 vagy több falsíkból csak 1-en (max. 2-n) van, akkor meg ugyebár a többi marad ugyan úgy és áldozattá válhat, szóval nincs értelme. Türelem, kinövik :)
2017. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló Nagyon Köszönöm a kedves válaszodat! :)
2017. szept. 19. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!