Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit jelenthet (mitől lehet)...

Mit jelenthet (mitől lehet) az, hogy a Duval F 25 gázkazánomon a radiátorjel folyamatosan villog (a fűtés állapotában is, és amikor már csak a szivattyú működik is)?

Figyelt kérdés
És hogyan tudnám megoldani a problémát?
2017. szept. 20. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
És fűt jól?
2017. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem most nemrég szereltek fel egy ilyet. Teljesen új. Holnap megnézem. De úgy rémlik az enyémen is villog.
2017. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kevés a nyomás,vizet kell utána tölteni.

1 bár alatt már jelzi.Hidegen 1.2-1.3 ra kell beállítani

2017. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! - És hol töltsem utána a vizet?
2017. szept. 21. 08:02
 5/10 A kérdező kommentje:
- Ja, és egyébként jól fűt...
2017. szept. 21. 08:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 1,1 - 1,2 - t szokott kiírni a nyomásra - bár azt olyankor, amikor a HMV álláson van (vagyis nincs fűtésre kapcsolva.
2017. szept. 21. 08:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Na megnéztem az enyém teljesen új és villog miközben fűt. Ha eléri a hőfokot akkor is.
2017. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! - Akkor az mi lehet, hogy a bnőm (akinek a kazánjáról van szó) szerint nála az elmúlt 2 évben fűtés közben nem szokott villogni. Ő ragaszkodik ehhez az emlékezethez (mondjuk, emlékezett már másra is rosszul. Nála ez a kazán - állapot (változás) még azzal is társul, hogy nem áll le a szivattyú azután (15 perccel) sem, hogy kikapcsol a fűtés (mert elérte a lakás a beállított hőfokot (pedig korábban ((szerinte egyből)) leállt. Ami pedig én szerintem lenne nem okés - azok alapján. amit olvasgattam - ill. logika szerint sem. Összefoglalva, a két változást ő egy tőről fakadó problémának gondolja (amiben megint csak lehet logika - csak nem tudjuk, hogy mi a "megfejtés")
2017. szept. 21. 13:44
 9/10 anonim ***** válasza:
A szivattyú még megy ha nem is fűt egy darabig nem tudom meddig nem mértem. De a kis biszbasz radiátor szimbólum villog folyamatosan. És fűt rendesen. Ez új készülék ugyan ez a márka. Mond a barátnődnek nyugidjon le a pi..ába.
2017. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! - A szóban forgó kazán kb. 2 éves. Mondjuk, volt már más is, amire nem jól emlékezett (sajna, ez még velem is előfordul). Bár, ő kb 2 évnyi használat után emlékszik úgy, hogy nem villog....(?)
2017. szept. 21. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!