Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan post-it, ami...

Létezik olyan post-it, ami teljes felületén gyengén ragasztós?

Figyelt kérdés
Van ugye a post-it, aminek az egyik szélén egy csík a ragasztós, és csak gyengén, ezért rongálás nélkül le lehet tépni és akár átragasztani is. Nekem ilyen kéne csak teljes felületén ragasztós. És írni is szeretnék rá, tehát nem jó ha egymásra vannak ragasztv a csomagban, mert haol ragasztós ott a post-it-re se lehet írni. Valami hasonló megoldás létezik? ui: tudom létezik ilyen stift is, de nekem cetli kéne készen!

2017. okt. 2. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Létezik, de Magyarországon még nem láttam, hogy árultak volna ilyet. Amúgy a Post-Itből azt hiszem "Full Adhesive Notes"-nak hívják az ilyet. A hátuljának kb. 90%-a ragacsos, csak a legalsó vékony széle nem.
2017. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!