Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen spot lampat javasoltok...

Milyen spot lampat javasoltok kb 25 negyzetmeteres szobaban? Bovebbem lent!

Figyelt kérdés
Fo lenyeg hogy webkamerazashoz kellene nagyon jo feny.Egy nagyon jo webkamerat mar beszereztem, viszont egy regi csillarom van, most cserelnem.nem nagyon ertek hozza, tudom h vannak hideg meleg szinek, ilyem olyan lumen, meg egy spot lampan 4x 5 5 w stb. Kis fejecske, de nekem nem olvasosos kellene ha nem ttiszta eros feher feny amely jol latszik webkameannkeresztul is.
2017. okt. 13. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Stúdiólámpa kell neked softboxal. Fehéregyensúlyt meg a webkamera szoftverében állítod be, csak az a lényeg, hogy a lámpától eltérő fény (pl. ablak) ne legyen, mert akkor az életbe nem fogod belőni a fehéregyensúlyt.
2017. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha spot lámpát szeretnél mégis, akkor valami nagyon erőset kellene vegyél és a legjobb az lenne, ha a webkamera mögötti _fehér_ falra világítanál rá vele, hogy a visszavert fény essen az arcodra. Esetleg a plafonra, csak akkor lehet hogy furák lesznek az árnyékok.
2017. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!