Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Költözés előtt állunk, mik...

Költözés előtt állunk, mik azok a dolgok amik mindenkeppen szükségesek?

Figyelt kérdés
Konyha, furdőszoba, nappali, hálószoba
2017. okt. 15. 13:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy még nincs meg minden cuccunk. De mik a legfontosabb dolgok amit minden keppen meg kell venni meg koltozes elott?
2017. okt. 15. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Hát ugye függ az igényszintetektől. Leírom az én listámat, amit költözés előtt írtam össze

konyha:

-2 tányérkészlet

-10-10 kanál, kés, villa, teás és kávéskanál, merőkanál, fakanalak

-két serpenyő

-lábasok 4 méretben

-1 palacsintasütő

-poharak/bögrék(legalább egy-egy készlet mindből, és legalább két bögre)

-tisztítószerek

-tányéralátét

-konyharuhák, edényfogó

-elektromos gyújtó

- mikró

-kávéfőző

-teáskancsó


fürdő:

-4 törülköző, 2 kéztörlő

-2 kilépő a kád elé

-tisztító és tisztálkodószerek

-fogkefe tartó

-szappantartó

-köntös

-fogasok

-szennyeskosár


háló:

-4 garnitúra ágynemű

-ágyterítő



Nemrég költöztem el, nekem ezek voltak a minimum dolgok, de persze lehet ennél sokkal többet, vagy éppen kevesebbet is. Én albiba jöttem, bútorok voltak.

2017. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen lista. Idő közben derül ki, hogy mi az, ami hiányzik. Az egyéni tapasztalatom, hogy birtokbavétel előtt fölösleges bármit is megvenni. Akkor kell, amikor már a lakásba tudod hazavinni az új cuccokat.

Kell ágynemű és huzat, ruhaneműk, tisztálkodószerek, tisztítószerek, törölközők, pipere cuccok, alap konyhafelszerelések (eleinte egy-egy tányér, bögre, evőeszköz) és aztán adja magát, hogy mit kell venni, mi hiányzik nagyon. :) Én amikor otthonról költöztem el, kb. egy évig nem éreztem komfortosan magam, mert az otthoni teljesen felszerelt konyhából egy üresbe csöppentem és sorra jöttem rá, hogy nincs sajtreszelőm, pedig kéne. Fokhagyma nyomóm, konzervnyitóm, stb. ami mindig akkor hiányzik, amikor éppen használnám, addig eszembe sem jut. Szépen lassan meglesz.

Ezen felül sok múlik azon is, hogy bútorozott-e a lakás, mivan benne, milyen adottságokkal rendelkezik.

2017. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Én is költözés után vennék meg mindent, hogy ne kelljen azt is cuccolni. Sok az hidd el. A hétköznapi dolgokat nézzétek át és ami minimum azt vegyétek meg. tisztálkodási alap cucc, műanyag evőeszköz pohár és tányér, szemetes zsák (csak zsák), és így tovább pár dolog
2017. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar nagyjabol kesz a haz. Ugyhogy mar egybol oda viszunk mindent. Kb meg egy het mire koltozunk :)
2017. okt. 17. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!