Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol, hogyan tudnám tárolni...

Hol, hogyan tudnám tárolni újságaimat? Kifejtve lent!

Figyelt kérdés
Két magazinnak vagyok az előfizetője lassan két éve, rengeteg újság gyűlt már össze, eddig elrakosgattam őket, de már nem tudom hova tegyem őket és kidobni nem szeretném, őket!Esetleg vmi ötlet hol, hogyan tárolhatnám, úgy ha keresek vmit hozzá férhessek??
2010. máj. 31. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Ikeában lehet kapni cimkézhető (olyan becsúsztathatós cimketartóval) fedeles dobozt, többféle méretben. Abban por- és gyűrődésmentesen, kultúráltan tudod tárolni, a cimketartóba pedig egy cetlire felírhatod, hogy melyik magazin melyik évfolyamai vannak benne. Így bármikor tudod, hogy melyik dobozt kell elővenned.
2010. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pincében esetleg szekrény aljában be épített szekrényben vagy ha van egy feleslegessé vált szekrényed azt kinevezed újságos szekrénynek
2010. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!