Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kedves Tinik/Felnőttek!...

Kedves Tinik/Felnőttek! Nektek milyen az úgymond, , , álom" hálószoba?

Figyelt kérdés

Nektek milyen egy álom hálószoba?

Aki kíváncsi az én álomszobámra,az írja privátban az e-mail címét,és küldök róla képeket :)!



2017. nov. 10. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs álom-hálószobám, miért is lenne? Az ágy legyen nagy és kényelmes a többi nem nagyon számít szerintem. Az ott töltött idő legnagyobb részében úgyis csukva van a szemem + sötét van :)
2017. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bankkártyám adatait esetleg ne küldjem el? :D Nyilván ha akartad volna, akkor itt megosztod mindenkivel...
2017. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Itt nem tudom hogyan kell képet küldeni!
2017. nov. 11. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy alapterületű, fehér puha szőrös faltól-falig padlószőnyeg, fehér falak, fehér bútorok, halvány rózsaszín és ezüst kiegészítők, +óriási (fehér) gardrób, +ezüst-fehér saját fürdőszoba, +nagy terasz


Lehet nagyon egyszerűen hangzik, de él róla a fejemben egy kép, és nagyon jól néz ki :D

2017. dec. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!