Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Akinek memória habos matraca...

Akinek memória habos matraca van, saját tapasztalatból megválaszolna két kérdést? (lentebb)

Figyelt kérdés

Matracvásárlás előtt állok, és olvastam, hogy a memory matracok szexhez nem a legideálisabbak a besüppedés, ill. a rugózás hiánya miatt. Ez fel van fújva vagy tényleg nehezebb benne "dolgozni"? Ami nekem megtetszett (medical concept luxus), azon 2+2cm memória réget van, feküdni benne nagyon kényelmes, de azért az egyéb funkcióknak is meg kéne felelnie (azt meg ugye a boltban nem tudjuk kipróbálni :D )

A másik kérdésem, hogy nem kényelmetlen-e hosszabb távon ülni rajta, mivel hogy szoktam olvasni is az ágyban vagy épp ágyból tévézni.



#memóriahab #memória matrac
2017. dec. 8. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi problémám vele, imádom szeretem :D
2017. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos számít az is,, hogy hány cm-es a memóriaréteg és milyen sűrűségű, keménységű a habszivacs rész, ami nekünk van, azzal nincs semmi gondom, ha másképp is működik esetleg szex közben, mint egy kárpitozott kanapé például, azért ez nem olyan számottevő különbség, hogy döntést befolyásoló legyen,s zerintem, persze . Ülni, TV-t nézni viszont nekem nem kényelmes rajta, csakis feküdni.
2017. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En megbantam a memorias matracot. Egyszer lefekszel, es, ha ket ora mulva at akarsz fordulni a masik oldaladra, akkor orzoi az elozo pozicio "lenyomatat". Szexhez sem az igazi, alvas elotti olvasashoz meg egyenesen katasztrofa. A baratnom azt mondja, hogy mert tul jot vettem, azert ilyen - de nem vigasztal: megbantam es kesz.
2017. dec. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Kérdés miért kell megtartsa az adott formát? Egy jóféle szivacs is felveszi puhán a formát, de megtartani miért kellene? Indok? Pl mert felkel valaki kimegy visszajön és még mindig tartja? Szivacs ilyenkor ugyanúgy felveszi. A gyártók bármit eladnak, úgy mutatják be stb stb és bármit beadnak az embereknek. Gondolkodjunk is.
2017. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a memóriahabot, mihelyt lesz rá lehetőségem, lecserélem.

Azelőtt, ha "ki volt feküdve" az ágy, kidobták, vagy elvitték a kárpitoshoz, most meg egy valag pénzt adunk, hogy ezt tapasztalhassuk! Tényleg nem vagyunk komplettek!

2017. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!