Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok venni ilyen ökölnyi...

Hol tudok venni ilyen ökölnyi nagyságú kagylót, tengeri csillagot?

Figyelt kérdés
A fürdőszobába kéne dekornak, nagyon szeretnék 1-2őt régóta de sehol nem találok. Netes webáruház is jó ha linkeltek, vagy ha vmi boltot ajánlatok. (nem pesti vagyok)de ha vki ott tud konkrétan vmi szupi boltot za is írja meg. jó lenne ha találnék, szóval segííítsetek!!!!!
2010. jún. 3. 15:45
 1/4 anonim válasza:
Hat en max meg tudom neked nezni itt, es elkuldeni postan, de nem tudom itt mennyibe kerul, mert a parton csak aprokat talaltunk eddig. (Hollandia)
2010. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon rendes Tőled! Igazából annyira szeretnék máár 1-2 darabot aztán most készül el a fürdőszoba és most jól jönne nagyon.. Milyen árban lehetnek ezek a nagyok, +tennéd ha látsz vhol megnézed? Köszi
2010. jún. 4. 09:46
 3/4 anonim válasza:
Meg, es ide fogok irni ha talalok valamit, szoval pipald ki az ertesitot a forumrol :)
2010. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok. várom :)
2010. jún. 6. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!