Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért van az, hogy annak...

Miért van az, hogy annak ellenére, hogy mikor elkészülök vele úgy érzem, na ez most már így marad jó sokáig mert nagyon tetszik, kb. havonta újra akarom dekorálni a szobám?

Figyelt kérdés

Leginkább a szobám egy falfelületéről van szó, képekkel, térképpel, fotókkal, tehát amire jól esik ránézni, sámomra kedves dolgokkal


Mégis, annyira imádok dekorálni, leginkább nekem ez egy meditáció, lekötöm vele, mind az agyam, mint a lelkem, a testem, hogy folyamatosan megújítási kényszert érzek. Lehet lelki, oka vagy csak gondolkozzak el rajta, hogy a jövőben ilyesmivel foglalkozzak (milyen hasonló hivatás van?) Valaki hasonló helyzetben?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)


2018. jan. 1. 10:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Upsz, rossz kategória, telóról vagyok és benéztem .... > <


És 17,5 éves vagyok, ha fontos a továbbtanulási résznél.

2018. jan. 1. 10:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj lakberendezőnek.
2018. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!