Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dekoráljam az irodámat?

Hogyan dekoráljam az irodámat?

Figyelt kérdés

Nektek milyen irodák tetszenek? Küldenétek róluk képet?

Kicsit dekorálnám az irodám, de nem tudom hogy kezdjek bele. Milyen stílusba, milyen színekkel? Tetszik a vintage, romantikus, de persze nem a csupa rózsaszín.

30 éves nő vagyok.


2018. jan. 10. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Köszi hogy megkérdezted, nekem a minimál irodák tetszenek.


[link]


[link]



Ergonomikusan és funkcionálisan berendezve, a legkevesebb kacattal, csicsával, maximum zöld növénnyel. Engem egy ilyen tér annyira inspirálna és egyben megnyugtatna. Sajnos most egy olyan irodában vagyok, ami ennek a totális ellentéte.

2018. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Munkahelyi vagy otthoni?

Az otthoni nekem pl. úgy van berendezve, hogy az ablak előtt van az asztal, van egy kényelmes kanapé is mögötte egy könyvespolccal, ha meginnék egy kávét ne az asztalnál kelljen rohadnom; van elég hely a nyomtatónak, stb., kellemes, meleg színekkel és anyagokkal alakítottam ki.

Nagyon fontos volt a kényelmes szék és a megfelelő asztal is.


Elsősorban bézs színek, pamut anyagok vannak nálam, a falon nagy, természetet ábrázoló képek. A bútorok mind tölgyből készültek.


A rendszerezők, mappák is fontos szerepet játszanak ill. polcok, fiókok tárolásra.


Inspiráció:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



A munkahelyen ez nyilván nem játszik, ott az a kérdés hogy min lehet változtatni és mik az adottságok.

2018. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, azt elfelejtettem írni. Munkahelyi iroda.


Adottságok azok vannak :DD

Fehér fal, zöldes szőnyeg, sötétbarna bútorok (asztal, könyvespolc, falipolc), van egy kis asztal, két zöld huzatos székkel. Ablak, fehér függöny.


Szóval inkább kiegészítőkkel tudnám feldobni szolidabban. Szeretek saját kezűleg is barkácsolni, de vásárolok is szívesen :D

Pl. gondoltam egy szép fali órára (de milyet?), fali képek (természet? vagy más?) lecserélni a terítőt stb. és ugye az apróságok.

2018. jan. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!