Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A nappaliba és a hálóba...

Jeszka kérdése:

A nappaliba és a hálóba dimmelhető lámpákat keresek! Tudnátok mutatni modern stílusú kirívó lámpákat?

Figyelt kérdés

Minimálisan függeszkedő

Led Technológia

Dimmelhető (fényerőszabályozós)


Vagy amihez külön be lehet szerezni dimmelhető egőt mert már belefáradtam nem nagyon értek hozzá :S

Szerintetek??



#lámpa #fényerő #dimmelhetőség #nappali lámpa #nappali világítás #fényerőszabályozós
2018. jan. 17. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy egy új dimmelős kapcsoló és ezzel kompatibilis izzó. Ha jól tudom a hagyományos izzószálasok mind jók. Viszont a fénycsöves és ledes izzókon fel kell legyen tüntetve hogy dimmelhető.


Ha nem értesz hozzá vagy hívj szerelőt vagy vegyél egy konnektoros dimmes lámpát.


Esetleg egy távirányítós izzót ami színváltós és dimmes is. Ezek bárhová betehetőek és vagy a telefonoddal vagy egy távkapcsolóval vezérelhetőek

2018. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kirle083 ***** válasza:
Javaslom, hogy cserélhető fényforrásos lámpatestet vegyél. E27-ES VAGY E14-es fejelésűt. Az a helyzet, hogy azok a lámpatestek drágák is, meg nem variálhatók, ami beépített (nem cserélhető) fényforrást(LED-et)tartalmaz.Színhőmérsékletet illetőel a 2700 kelvines meleg fehéret ajánlom.Óriási a választék lámpatesteket illetően.Az összes LED-es cég forgalmaz dimmerelhető ledes fényforrást.Már filament-ben is van dimmes!
2018. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kirle083 ***** válasza:
Szóval a lámpatestnek van foglalata, a fényforrásnak fejelése. Bocs, elírtam.
2018. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!