Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bézs, barna bútorok (régebbi...

Bézs, barna bútorok (régebbi stílusú) és narancsos árnyalatú függöny mellett modern, szürke szőnyeg?

Figyelt kérdés

Üti egymást, vagy pont feldobja, hogy ne legyen túl egysíkú? Viszonylag nagy térről van szó. A szőnyeg is elég nagy méretű, és központi helyet foglal el a szobában (nappali). Mi a véleményed?

Köszi!



2017. júl. 8. 16:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, a falak nagyon halvány ( szinte alig láthatóan) tejeskávé színűek.
2017. júl. 8. 16:26
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem rossz, ahogy leírod.

Bár én a bézs, a barna és a narancs mellé választanék valami olyan zöldet, mint a képen a női ruha. (szőnyegnek, díszpárnának, utóbbit néhány egyszínűt, néhányat zöld-narancs mintával)

[link]

2017. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a zöld emlellé sok lenne. A szürke jól hangzik, elég semleges ahhoz hogy szép legyen az összhatás.
2017. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az 1-es válaszoló elképzelése a szimpatikus.

A barna 50 árnyalata (bézs, barna, tejeskávé) a régebbi stílusú bútorokkal (gondolom nem 300 éves antikról beszélünk) hozzá egy szürke szőnyeg, ... hát mit ne mondjak, nagyon egyhangú és öreges, de leginkább unalmas.

Ilyen színösszetételű lehet egy szerzetesrend társalgója.:)

Persze ebben az a szép, hogy ízlések és pofonok ...

Attól is függ, hogy mennyi idős vagy.

2017. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Színek:

[link]

2017. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Ez a zöld ez annyira... öreges :( olyan tipikusan az, amit a mai 50-60 évesek "modernnek" hisznek, közben meg 20 évvel ezelőtt volt divat.


Én inkább színpalettákat linkelek bézs-barna-narancs kombóval, nézz körül kérdező mik illenek még hozzá:


[link]

[link]

[link]

[link]



Esetleg a szőnyeg is lehetne narancssárgás, de a szürke, szürkéskék is jó megoldás lenne.

2017. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

#6

Na ezt jól eltaláltad!:D

25 éves vagyok és nem tagadom, szeretem a színeket, ha modernnek, vagy ha öregesnek tartod is.

Bár életemben nem hallottam, hogy a zöld (bármely árnyalata) az öregekre lenne jellemző ...

Megjegyzem, hogy pont a bézs, a barna és a tejeskávé színek a szürkével 70-es években voltak "menők", de mivel a bútorok is régebbi stílusúak, így remekül passzolnak a "retrodizájnba", ...egy 60 éves lakásában.

Egyébként az ízlésen kár vitatkozni, ki így, ki úgy.

2017. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a fűzöldről nekem is a 90-es évek vége jut eszembe, egyszerűen lejárt lemez. Plusz szerintem túl rikító a narancssárgával. A szürke szerintem jó, vagy legyen valami semleges pl. fehér.
2017. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

A zöld is szép szín, de azt hiszem ekkora felületen talán vad lenne picit. De lehet becsempészem valahogy, pl. díszpárna :-)

2017. júl. 9. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!