Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kihúzható árnyékoló, Érdemes...

Kihúzható árnyékoló, Érdemes megvenni, benti térelválasztónak pl. Vett már ilyet valaki, vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 24. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Térelválasztónak maximum optikailag jó. De nem egy fal.

Nem tudom, hova lesz és mi a cél, de ennél vannak szebb, vagy funkcionálisabb megoldások is.

2018. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom,de nem is falat akarok...hanem amit szukseg eseten kihuzok,ha nem kell,feltekeredik...


Miert ,mit javasolnal ehelyett,paravant,fuggonyt?

2018. jan. 24. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod rendesen rögzíteni? Nagyon erős rugós szerkezet van benne, ami visszacsévéli a vásznat. Nekem teraszon van, eddig jól bevált (kopp-kopp), bentre én inkább egy paravánt tennék, sokkal esztétikusabb.
2018. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mire kell? Hova? Mit kell teljesítenie? Ne lehessen átlátni? Vagy csak jelzésértékű legyen az elválasztás?

Lakásba, irodába jó lehet egy polcos térelválasztó, aminek gyakorlati haszna is van, lehet rá pakolni.

2018. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Konyhareszt akarnam elkuloniteni az ebedlo- nappalitol,egy helysegben van a 3 funkcio,nem nagy a haz,de a konyha eleg tagas.Nem amerikai konyhat kell elkepzelni .
2018. jan. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!