Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sos. Gardrobszoba? Vagy...

Sos. Gardrobszoba? Vagy valami ötlet elrontották segitsen valaki?

Figyelt kérdés

Tehát adott volt egy nagy hely 9m h.4m.sz.ebből két hálót és egy gardóbszobát picit szerettem volna.De értetlen munkás elválasztotta a felén mert gardrób szekrényt értett.A párom már sz..ik rá már idegileg ki vagyunk.mit tehetünk valami mentő ötlet??

Hely igény??

Ez tetszik amit linkelek viszont a mérete minimum mekkora lehet???

[link]



#gardróbszoba #besétálós szekrény
2018. febr. 3. 17:29
1 2
 11/16 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Eredetileg erre gondoltatok? Itt viszont most kárbavész az eddig fal + bontási költség. Ez jóféle méret lenne, bőven elég.

[link]

2018. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ötleteket.Igen tényleg hülyék vagyunk.holnap újabb két munkás csatlakozik megmutatom az itt jött válaszokat képeket és csak akkor fognak hozzá ha értik mit szeretnék.Dühitő lehet a munkásnak is de hidjétek el nekünk is mert sokszor úgy érzem lehúznak.főleg amikor nevet aki meg tudja mire mennyi ment el.

Mégegyszer köszi

2018. febr. 4. 19:01
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mestert szerezz, ne munkást! Vagy ha a mestert hívod munkásnak, akkor gondold át újra, mit keresel a bolygón!
2018. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Elnézést ha megbántottam valakit szakember dolgozik nálunk +segéd.

Mindent szakember csinál tehát villanyszerelő kőműves festő gipszkartonos víz szerelő stb.

De tényleg valami mester kel van ezen a bolygón szerinted????

2018. febr. 4. 19:14
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem értem amúgy. Pusztán józan paraszti ésszel kell végiggondolni mit szeretnél, de hogy még ez se menjen, ne haragudj, de nem csoda, ha lehúznak titeket.

Igen, rengeteg mesterember van a bolygón, aki bármit kiráz a kisujjából.

2018. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó szóval elmondtam szeretnék egy gardróbot besétálós szoba szerűt mutattam egy képet azt mondta oké nem gond.Erre csak elválasztotta középen Ja nem gardrób szekrényt akartál???

50 ért elbontom.

Azért irtam a kérdést ki.

Egyépként gyorsan dolgoznak.

Csak egy kicsit értetlen.

Én meg hülye vagyok ez van.

2018. febr. 6. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!