Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyit bír el egy panel...

Mennyit bír el egy panel lakás padlója?

Figyelt kérdés
Tele lett pakolva a szoba új dögnehéz bútorokkal ággyal akvárium stb... azt olvastam az elöbb 160kg lehet négyzetméterenként , hát ez kb a négyszerese ami most van lehet belőle baj?

2018. febr. 17. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Látom lepontozni tud a sok matekos zseni. Gondolom minfegyik tanult sziltant ės tudja hogyan is nėz ki egy panel elem, milyen a szerkezete. Beleszámolta a panelen lėvő egyėb terhet (pl járólap, stb) miután vėgzett egy statikai számítást a födėmre. Nyilván levezette alul ill fülültervehetten a rá ható erőhatásokat amit grafikonokkal is ábrázolt a metszetre... Nyilván nem, de lepontozás megy! :D

Ezt nem nm, meg kg oszt csá val lehet pontosan kiszámolni pontosan. De gondolom ti is tanultatok pár ėvig sziltant. :D

2018. febr. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A bútor az egyik legkönnyebb áru amit mozgatni kell, a büdös életben nem tudod úgy telipakolni a szobát, hogy leszakadjon a plafon...


De vannak iylen hülyék. Nekem felújításkor a kőműves mesélte, hogy egyik helyen feljött egy lakó és kioktatta őket, hogy a zsákban felhordott betont egyenletesen kell elosztani a lakásban (nem lehet lepakolni egy szoba egy sarkába amíg terítik), mert a 10 emeletes panel felborul...

2018. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
96%

Bocs az Off-ért!


#12-es,


ez nagyon jó! :D Tegnap óta ezen nevet az egész család! Tízpercenként valakinek eszébe jut, benyögi, és röhögünk. :)

Már odáig jutottunk, hogy azon viccelődünk: "Átmegyek a másik szobába, hogy ne legyünk ugyanabban a szobában, nehogy feldőljön az egész ház." :)

Meg: "Told beljebb a kávéscsészédet a mosogató szélétől, nehogy feldőljön a ház!" :)

Bearanyoztad a napunkat! Köszönjük! :DDD

Még egyszer elnézést az Off-ért!

2018. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szívesen, én is sírtam a röhögéstől, amikor mesélték
2018. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!